Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsdsdsd

Ile powinnam brac za korepetycje?

Polecane posty

Gość dsdsdsd

Mieszkalam wieksza czesc swojego swiadomego zycia w kraju anglo jezycznym i calkowicie swobodnie sie w tym jezyku porozumiewam i rowniez np. pisze w tym jezyku o wiele lepiej niz w polskim. teraz studiuje anglistyke, bo po prostu lubie ten jezyk i chcialabym zaczac dawac korepetycje dzieciom w podstawowce. jak myslicie, ile moge zaczac brac na poczatek i potem? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarnowana okazja
na początku zarabiasz tyle samo co potem, ale czy ty umiesz uczyć: musisz się umieć orientować czego uczeń nie umie, musisz wiedzieć jak mu to wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie studiuje
angliastyki. biore od gimnazjalisty 20 zl za 60 minut czsami troszke dluzej bo wiadomo ze nie zaszze sie zmieszcze w tej godzinie. glownie pomagam w zadaniach domowych i tlumacze czasy gramatyczne. mysle ze ty spokonie mozesz brac 25-30 zl. moja znjoma w miescie 60 tys. bierze 40 zl za godzine .nie jest z zawodu nauczycielem ale koczyla studia jezykowe(lingwistyke) i ma sporo chetnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od miasta, poszukaj przykładowych ogłoszeń w swoim miejscu zamieszkania i według tego ustal kwotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparamparaam
Myślę, że na początek jakieś 25 zł/ 60minut. Pamiętaj, że umieć angielski, a umieć NAUCZYĆ angielskiego to dwie różne sprawy. Do udzielania korków tzreba mieć jeszcze umiejętność jasnego przekazywania wiedzy, jakis talent pedagogiczny i anielską cierpliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×