Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jakie surowki...

Jakie surówki do obiadu lub przekąskę? :)

Polecane posty

Gość Jakie surowki...

Przyznam że na surówkach się nie znam. PRóbowałam zrobić np. czerwoną kapustę z takim sosem śmietanowo/majonezowym, ale niedobra była :( Starłam jabłko i marchew na drobno ale była gorzka. Sama nie wiem jak zrobić ,aby to smaczne było. Zawsze robię sałatkę ogórek, śmietana, rzodkiew bo mi wychodzi, ale ile można jeść to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkakochającazupki
Wg mnie to z kiszonej kapusty: Kiszoną kapustę drobno pokrój,na grubej tarce zetrzyj 1 jabłko,2 marchewki(jeśli w kapuście jej nie ma),w piórka 2 cebule,szczypior i zieloną natkę pietruszki,dopraw pieprzem i cukrem,dolej oleju i gotowe. Kiszone ogórki pociachaj w cienkie plasterki,cebulę w kostkę.Przypraw solą i pieprzem,zlej nadmiar soku dolej olej. Biała kapusta+marchew+por+korzeń piertruchy(marchew i pietruszka utarte na grubej tarce,por na krążki pokrój,sporo zielonego koperku drobno pokrojonego.Przypraw kwaskiem cytrynowym,solą,cukrem:) Sałata lodowa(poszarp)+dużo szczypioru+ drobno pokrojony szpinak zielony+rukola pokrojona.Przypraw solą,pieprzem i cukrem,polej jogurtem bałkańskim i wymieszaj.Możesz wkroić nieco pomidorów lub zielonego ogórka:)SMACZNEGO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie surowki...
Zrobiłąm sobie tę z rukolą i szpinakiem, naprawdę smaczna :) No i wszystko udało mi się kupić, chociaż nie byłam pewna czy cukru dodawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkakochającazupki
Cukier nie jest konieczny.Przyprawiaj zawsze wg indywidualnego gustu.Cieszę się ,że ci smakowała:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×