Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płonące oczy

Wolicie seks z osoba w ktorej jesteście zakochani, czy ten bez zobowiązań?

Polecane posty

Gość płonące oczy

I dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Dla mnie najlepszy seks bez zobowiazan. Moja znajoma z pracy mezatka lubi odmiane w seksie, wiec ma seks ze mna i z mezem. Oczywiscie pelna dyskrecja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płonące oczy
myślisz o tym co sie stanie, gdyby sie dowiedział? czy myślisz o przyjemności dla niej, czy tylko dla siebie? nie uważasz ze gdybyś poznal kogos kogo pokochasz, wtedy seks byłby piękniejszy? szukasz kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Mysle o przyjemnosci dla niej, nie jestem egoista. Pracujemy razem, w jednym biurze, czesto jestesmy razem w podrozach sluzbowych, wiec w hotelu bierzemy pokoj dwoosobowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Robimy tylko to, na co ona ma ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponsorek
Jezeli kobieta,z którą jest się na co dzień zachowuje się jakby to robiła za karę to czasami nie ma wyjścia i szuka się seksu bez zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłomny wojownik
seks jednorazowy zdarzył mi się tylko raz, dla mnie to coś więcej niż fizyczna przyjemność, nie gustuje w podyskotekowych uniesieniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulotnaChwila167
rzadko się zakochuje , wolę sex bez zobowiązan poniewaz mam szczescie do wszystkiego w zyciu oprocz zwiazków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiiiiiiii
bez miłości, to takie czyste ruchanie z miłością, to ruchanie i coś więcej... to coś więcej, to znacznie więcej, niż czyste ruchanie próbowałem i tego i tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie seks, gdy dwoje ludzi jest w związku i jest między nimi jakieś uczucie :) Po stosunku bez zobowiązań często ludzie mają do siebie miej szacunku... Czujesz się wtedy taka wykorzystana i poniewierana. Ja osobiście nie czułam się z tym dobrze, miałam wrażenie, że koleś może nie mieć do mnie szacunku, albo mieć mnie za łatwą dziewczynę... Fajnie jest być z kimś i darzyć go uczuciem... wtedy jeszcze bardziej się do siebie zbliżacie i pociągacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjnaaaa dziewczynaaaaaaa
zdecydowanie sex z miloscia w tle, zupelnie inne doznania, inne odczucia - wyzsza polka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza opcja czyli uczucie. Miałam doświadczenia bez zobowiązań i stwierdzam, że to nic innego jak zaspokojenie popędu.. nie miałam nigdy żadnych moralniaków itp, ale nie daje to takiej satysfakcji jak seks z miłością w tle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie mogl byc
z dziewczyna ktora spala z kims bez zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Seks bez zobowiazan jest lepszy. Co to za logika - zeby zaspokoic swoje potrzeby seksualne musze sie najpierw ozenic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co to za logika - zeby zaspokoic swoje potrzeby seksualne musze sie najpierw ozenic?" Masz sześć lat, żeby zakochanie utożsamiać z małżeństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość sprawia, że przestajesz przejmować się błahostkami, wali ciebie, że gdzieś zza krzaka, jakiś były twojej dziewczyny przemodeluje ci twarz. Możesz pójść na całość, bo wydaje ci się, że będzie to trwać wiecznie. Za każdym razem kochasz się z najwspanialszą istotą na Ziemi, nawet, gdyby miała wyglądać jak dzwonnik z Notre-Dame. Bez miłości człowiek całe życie ogląda się za spódniczkami, z żalem wspominając ile to go okazji ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
To co, jezeli dwoje ON i ONA maja ochote na seks, mam jej powiedziec - poczekaj najpierw sie w tobie zakocham a potem bedziemy sie ruchac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jest namietny i czuly a orgazm przezywam nie tylko tam na dole ale tez w duszy i w sercu, co poteguje jego przezywanie o conajmniej 1000%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Rozne sa upodobania, akceptuje ze ktos ma inne poglady czy upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjnaaaa dziewczynaaaaaaa
"poczekaj najpierw sie w tobie zakocham a potem bedziemy sie ruchac?" no wlasnie - ruchac :o z miloscia swojego zycia sie kochasz a nie tylko zaspakajasz swoje potrzeby seksualne.Niejednokrotnie sex bez zobowiazan jest jednorazowy,nigdy wiecej tej osoby nie spotkasz,ot jednorazowy numerek... "Co to za logika - zeby zaspokoic swoje potrzeby seksualne musze sie najpierw ozenic?" a kto tu pisal o slubie? to temat na zupelnie inny topik, tutaj pytanie brzmi czy sex z miloscia czy bez zobowiazan co mozna tlumaczyc, ze bez zobowiazan uczuciowych/bez milosci .... rozumiesz juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×