Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angelikaona20

włoski w miejscu intymnym

Polecane posty

Gość angelikaona20

Mam ogromy problem z włoskami w miejscach intymnych, próbowałam już wszystkiego żele nie działają, zostaje golarka dzięki której mam tylko spokój na parę h krostki po depilacji i odrastające włoski które nie sa przyjemne w dotyku. Chciałabym się zdecydować na zabieg u kosmetyczki, ale chodzi mi o usunięcie włosków z miejsc intymnych i okolic, jak wygląda ten zabieg ? ile kosztuje? po jakim czasie trzeba go powtarzać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja próbowałam depilacji woskiem u kosmetyczki- bolało jak cholera, ale wytrzymałam. miałam bardzo grube i ciemne włosy. po koło 10-12 dniach zaczęły odrastać pojedyncze słabsze włoski. jest to super metoda, ale niestety, jak wiadomo, trzeba włosy zapuszczać, by można było je wydepilować kolejny raz, a ja chodzę na basen i nie mogę sobie na to pozwolić od 2 miesięcy chodzę więc na laser do no vello, za jeden zabieg płacę 20zł drożej, niż za woskowanie, czyli niewiele więcej na razie efekty są minimalne, ale kosmetyczki mówiły szczerze, że najmniej 4-5 zabiegów do jakiś większych efektów;) no i plus lasera jest taki, że golić się możesz cały czas, a nawet jest to wysoce wskazane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaona20
a jakie dokładnie były ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez zdecydowałam się na depilacje diodową laserem, i jestem mega zadowolona z efektów. przede wszystkim pokonałam problem wrastających włosków, no i szkodliwych podrażnień. zabieg rzeczywiście trzeba kilkakrotnie powtarzać, a cena - jakaby nie była - rekompensatą jej jest mój obecny komfort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×