Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mondrim

kto z was dostaje zasiłek?

Polecane posty

Gość mondrim

ja od dzis. miałm dosac 525.27 a dostałąm 377.32 zastabawiam sie czemu?? myslałam ze ta 1 kwote dostane. czy te 377.32 to netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasiłek
wypłata za niecały miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaustrofobia
dzieki, ale nie rozumiem. mam pzryznany tlko na 3 miesiace wiec nastepne 2 bede miec normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasiłek
no np od 15-go października masz przyznany zasiłek, teraz dostałaś od 15-go do końca m-ca, przez kolejne 2 m-ce otrzymasz całość i na koniec wyrównanie za pierwszy niepełny miesiąc, w sumie wyjdzie 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryck
zasiłki trzeba zabrać bo obciążają budżet. odkładajcie sami pieniądze we frankach szwajcarskich na ciężkie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaustrofobia
to ja nie rozumiem myslałm ze pzrz 3 dostane 525... i tak mało a jeszce jakies kombinacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dostaje zasiłek
Ja pracowalem 12 miesiecy w Hiszpani i teraz wzialem zasilek. 1080 euro miesiecznie przez 4 miesiace. Na waciki bedzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaustrofobia
nie mowimy o socjalu tylk o naszej dziadowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca znajoma
To prawda, że pierwsza kwota zasiłku może być niższa, ponieważ zasiłek jest naliczany z góry. Jednak tak jak było wspomniane, później każdy otrzymuje wyrównanie. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak wygląda sytuacja w Twoim wypadku, z czego wynika akurat taka kwota zasiłku czy też czas jego pobierania (pół roku lub rok), to możesz zadzwonić na infolinię urzędu pracy, czyli Zieloną Linię. Pracują tam mili i kompetentni ludzie, którzy potrafią wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi. Można też zapytać o oferty pracy. Numer infolinii to 19524, a opłata jak za zwykłe połączenie lokalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×