Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GrubyMarian

KTO GRA NA GIEŁDZIE (mam 75PLN co kupić )?

Polecane posty

Gość prawie sie zgadzam
za 75 zł to nie poszalejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaszaleć nie zaszaleję ale fajnie byłoby to pomnożyć a nie stracić od razu. Zwłaszcza, że to darmowa kasa. Nie do końca wiem jak to jest z tymi dźwigniami na forex-sie ale jak bym coś trafi to dość szybko można pomnożyć. Czekam żeby się sprawa Grecji jakoś rozwiązała (pozytywnie albo negatywnie) wtedy można by Euro kupić albo sprzedać. Ktoś ma jakieś info o jakimś surowcu, że się kończy albo, że znaleźli jakieś złoża czy coś. Ropa ostatnio non stop drożeje może czas żeby staniała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy anioł
kup z 3kg ryby zepsuj ja i sprzedawaj robaki białe a potem kup 20 kg żtyniej maki i ukiś barszczu a później napisz powiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera EwelinaLat 18
Oddaj mi te 75zl- wydam na solarke a w nagrode pozwole ci pojsc ze mna na kolacje -TY stawiasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgpobjrwnjo
I JAK TAM MARIAN?? POSZALAŁEŚ CZY NIE?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trheje
no właśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola pola 4
Ja gram, ale zawsze korzystam z systemu Debarex. Samemu jednak strach, że się straci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj w kościele na tacę. Pójdziesz za to do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia234
Ja ostatnio postanowiłam pomnożyć to co mam w portfelu żeby móc zrobić remont mieszkania. Wiem, że to niepewne, więc zaufałam firmie, która się tym zajmuje profesjonalnie. Mam na myśli Debarex. Zajmują się sprzedażą systemów transakcyjnych. nie muszę nic robić, tylko realizować system, jeśli nie osiągnę wymaganego zysku po odpowiednim czasie to mi zwracają opłatę z abonamentu, więc myślę, że to fajna rzecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keha
ja zainwestowałam w debarex, w systemy transakcyjne bo sama nie chciałam polegać wyłącznie na własnej intuicji, wolałam mieć trochę więcej pewności, że to co robię mi się przynajmniej zwróci i tak się stało i to z nawiązką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×