Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZaAaŁaAamana

Od siedmiu miesięcy nie mam okresu nigdy tak nie miałam....:(

Polecane posty

Gość ZaAaŁaAamana

Nie mówcie ze mam isc do gin bo na razie nie mogę:( Mam 20 lat i równiez problem z nadmiernym owlosieniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to hormony
Zbadaj sobie hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to hormony
masz 20 lat i boisz sie isc do gina,moze to ciaza? ale mi sie wydaje ze masz cos z hormonami,wiec zrob badania na hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaAaŁaAamana
Do gin idę dopiero w grudniu a nie znacie jakiś sposobów? A może są tutaj dziewczyny który miały podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaAaŁaAamana
nie boję się!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma żadnych sposobów, bo niby jakie mają być?? ja idę do ginekologa 24 listopada bo też spóźnia mi się okres. ponad 4 miesiące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to hormony
A w ciazy nie jestes? zrob test,nie zwlekaj z wizyta u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaAaŁaAamana
Wydaje mi się,że jeśli bym była w ciąży to by były jakieś "oznaki" i 7 miesiecy to brzuszek by był juz wyraźny nie sądzicie?:( znacznie_lepsza a tez masz nadmierne owłosienie lub cos?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ale od pewnego czasu pojawiły mi się kłopoty z cerą, a przedtem w ogole ich nie miałam. no i przytyłam trochę. kurde... a Ty autorko, na pewno nie jestes w ciąży, bo jesli juz to trwa 7 miesięcy to ciaża byłaby widoczna. też stawiam na hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaAaŁaAamana
Włosy mi się strasznie przetłuszczają no i też mam nadwagę....:(:(:(:(:(:( Co prawda z M nie zabezpieczmy sie,ale 7 miesiecy to by bylo juz widac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza to nie jest
ja tez mialam w tym roku przerwe w okresie jakiej jeszcze nigdy, w dodatku bylo to tak, ze bylam w kwietniu u gina, mialam usg tak kontrolnie, nie mialam zadnych torbieli ani nic, ot badania rutynowe, a potem jak mi sie okres zatrzymal tak dopiero w pazdzierniku sie pojawil, a w miedzyczasie od poczatku tego roku przytylam i jestem pewna ze to hormony, teraz w pazdzierniku jak schudlam 5 kg to jakos mi okres sie pojawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza to nie jest
dodam, ze miewalam juz w zyciu przerwy w okresie i nigdy nie mialam super regularnych, ale tak dluga przerwa zdarzyla mi sie pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to hormony
A oglądałaś taki program o ciążach,kobietki nie wiedziały nawet ze są w ciąży i jechały na porodówkę rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dokładnie taką sytuację będąc na studiach. Okazało się, że mam za dużo androgenów (męskich hormonów), nie miałam okresu ok 6 miesięcy, nadmierne owłosienie broda, wąsik i skok wagi. Bez lekarza tu się nie obędzie ja trafiłam do przychodni przyszpitalnej w Warszawie na ul. Karową. 3 razy położyli mnie w szpitalu na dobę, w tym czasie wykonywali serię badań, głównie to pobieranie krwi co 2 h w nocy, ale też usg, obciążenie glukozą oraz biopsję macicy. Okazało się, że mam za dużo androgenów i nietolerancję glukozy, podejrzewali jeszcze PCO, ale później stwierdzili że raczej nie mam. Brałam przez długi czas jasminelle oraz metormax na obniżenie cukru. Aha a na wywyłanie miesiączki luteinę (?) już sama nie pamiętam co to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×