Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gjhfjghjghj

rozszyfruje mi to ktos? najlepiej jakis student o co z tym chodzi :/

Polecane posty

Gość gjhfjghjghj

jestem na 1 roku studiow i zalogowalam sie do systemu i tam w zakladce oceny jest takie cos przedmiot godzin ECTS rodzaj oceny ocena data dr n. medAnatomia człowieka (wykład) 15 4 zaliczenie brak prof. dr hab. Chemia żywności (wykład) 20 3 zaliczenie brak dr Genetyka (wykład) 15 3 zaliczenie brak prof. dr hab. n. med. Higiena (wykład) 15 4 zaliczenie brak mgr k Język angielski (ćwiczenia) 20 2 zaliczenie brak dr Parazytologia (ćwiczenia) 15 0 zaliczenie brak dr Parazytologia (wykład) 15 4 zaliczenie brak dr Promocja zdrowia (wykład) 20 3 zaliczenie brak inż. Technologia informacyjna (ćwiczenia) 20 1 zaliczenie brak prof. dr hab. inż Technologia żywności i potraw (wykład) 20 4 zaliczenie brak o co chodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhfjghjghj
to jest w formie tabelki a tu sie poprzesuwalo :o wykasowalam nazwy nauczycieli bo wiecie ochrona danych osobowych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
trochę nieczytelne, ale ok. rozumiem, że nie wiesz o co chodzi z tym ECTS. to są punkty do zaliczenia semestru. są przypisywane do większości przedmiotów i wpisujesz je do indeksu i karty egzaminacyjnej, chyba, że w karcie są już wpisane. po zaliczeniu sesji te punkty zliczasz. musi Ci ich wyjść tyle, ile potrzeba do zaliczenia semestru. u mnie na ogół było to 30 w każdej sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie to oznacza - nazwa przedmiotu, wykład i ilośc godzin a obok punkty do zaliczenia semestru (ECTS). No i poprzedniczka wypowiadająca się wyżej chyba reszte dobrze wyjaśniła także wiadomo wszystko już chyba ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×