Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CarrieBradshaw [cool]

Kiedy się zakocham - tv4!

Polecane posty

Gość je taime m0n amour
o dzieki szukałam... 🖐️ a w ogole w szoku jestem...ludzie oglądają to badzierwne triumf milosci a tego nikt chyba!! a takie super akcje...tzn własnie fajne jest to że intrygi same się robia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime m0n amour
mam takie pytanie- czemu ten facet od Andresita (jego ojciec) mówił że sie poswiecił i ryzykuje życie siedząc z tym chłopcem? nie rozumiem tego..przecież białaczka nie jest zarazliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
dołaczam się,bo oglądam!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Kto oglądąl wczorajszy odcinek???:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime m0n amour
ja chyba oglądałam ale nie pamiętam Renata faktycznie jest przepiękna, bardzo mi sie podoba jak ją ubierają, zawsze odpowiednio np. tu dres, a tu jak w miescie to nowoczesnie, na tej hacjendzie jeszcze inaczej, i ma ciekawe fryzury :) Hieronimo i jego kraciaste koszule ah 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
A ta Fina ...matka Roberty i Renaty jest okropna...taka wradna i niemila z twarzy...Matijas jest bardzo przystojny ,oczywiścia dla jak dla mnie:P nie mogę się doczekać ,kiedy wyjdzie na jaw,ze to Fina porwala Renatę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
A i czytalam jeszcze,że Heronimo bedzie z Marina,siostrzenicą księdza...i z tego romansu będą mieć bliżniaki...Marina umrze i Renata z Heronimo się nimi zajmą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime m0n amour
o kurde to ciekawe...pełno nowych postaci i wątków wprowadzają np. ta laska w szpitalu siostra tej dziewczyny co potrąciła Adriane...ona bedzie cos teges z Matijasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??hene
ale o co chooo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Nie wiem czy będzie z Matijasem...ale wkoncu Matijas będzie Z Adrianą...i wogole wszyscy na samym początku bedą myśleć,że to Roberta jest tą porwana córka,gdyż Fina wszystkim wmawiała od samego początku,że to ona ma coś z sercem...dopiero pod sam koniec wyjdzie,ze to jednak Renata...Roberta zginie,gdy zasloni Renatę,którą bedzie Fina chciała zabić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczę ale ta babka ryczał
a w szpitalu, sztucznie ta co porwała jej córkę jest chora psychicznie, zamkną ją psychiatryku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOle from Fuerteventura
ładna ta aryli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Renata będzie miała
dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
dużo osob nie umarło :) ale za to ile dzieci sie urodziło :D :D:D:D chociaż u Renaty to jakies pogmatwane - 2 córeczki Mariny+ jej syn powinny być w wieku koło 5-6 lat a były takie małe jak ten chlopiec kolejny Andresito wybiera sie na studia wiec ma z 18 lat a ile mial wczesniej chyba mały byl mial z 7-9lat czyli nagle przyspieszyli go o 9 lat a inne dzieci o 2-3 lata? ale super telenowela byla i tak! tak mi smutno że sie skończyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo dzieci było, bo Renata
znowu miała dziecko po kilku latach :), inne to były przyjaciół z winnicy, służącej z przepaską Fina do końca życia zostanie w psychiatryku, dlaczego zawsze w koszule ubierają obłąkanych na spacerniaku to obecne w telenowelach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
nadal mi smutno, w głowie mam piosenke, melodie tą która leciała w chwilach wzruszeń wspólnych Renaty i Reginy... ah.. :( chciałabym żeby byly dalsze losy pokazane, Jak Renata wychowuje dzieci, jak sobie żyją, jak idą interesy Geronima Augustin moglby życ dalej i dalej knuć intrygi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
tzn jaką? rude loczki? :classic_cool: kurcze chciałabym ją jeszcze oglądac...nawet w innym serialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×