Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna7301

Jednostka certyfikująca TUV NORD

Polecane posty

Gość Joanna7301

TUV NORD będzie prowadził u nas certyfikację ISO. Czego mogę się spodziewać? Są ludzcy czy skostniali i nastawieni tylko na papiery? Co się dla nich liczy najbardziej? napiszcie bo nie wiem czy się obawiać czy cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka54
A czego się tu bać? podejdź do tego normalnie a będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sybla
Ja z TUV NORD-em współpracuję od dłuższego czasu i muszę przyznać z dużym zadowoleniem. To firma z wyjątkową atmosferą i dużą kulturą , taka "firma z ludzką twarzą" i naprawdę bardzo pomocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMariaT
"firma z ludzką twarzą" świetnie to ujęłaś - jestem podobnego zdania Miałam do czynienia z dwoma innymi firmami z tej branży i wiem jak męczący potrafią być w kontaktach a z TUV-em nigdy nie było problemów i zawsze świetna atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna7301
Czyli waszym zdaniem myśleć pozytywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sybla
alez oczywiście TUV NORD to firma przyjazna klientowi. To że na mnie zrobili takie wrażenie to jedno ale tez taka słyszałam o nich opinię więc nie ma się co obawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123kowalska123
Spoko są U nas z TNP byli tak fajni audytorzy, że aż z chęcią się do roboty chodziło:) Mili, z humorem i zero czepialstwa a poprzednio byli tacy z innej firmy - ale nazwy nie wspomnę ,że dwie kumpele na L-4 poszły tak miały dość, szkoda mówić Tuv Nord jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×