Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stres non stop

STRES...Jak radzić sobie ze STRESEM...?

Polecane posty

Gość stres non stop

Jestem non stop zestresowana, pobudzona. Już nie tylko w sytuacjach stresowych ale praktycznie non stop czuje napięcie. Jak sobie z tym radzić? Wiem że magnez podobno pomaga ale co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stres non stop
Ręce mi sie trzęsą, twarz mam napietą, mam problemy z koncentracją a wszytsko to rpzez stres. Co zrobić zeby go wyeliminować do minimum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stres non stop
czy jest sznasa zeby nad tymi objawiami jakoś zapananowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eerkml,
mam to samo i takze szukam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupcie sobie Forstres. To suplement który jest dostepny bez recepty. Naprawde przy takich stresującym trybie życia mysle ze bedzie to idealne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammmolska
W takim razie sama musze go wypróbować. PO prostu teraz mam ciezki okres i w pracy i jeszcze do tego doszło to ze zapisalam sie na kurs prawa jazdy. A jak wiadomo przez ten egzamin na prawko nie da sie też przejśc tak całkowicie obojętnie wiec jakos w tej sytuacji kryzysowo stresowej trzeba sobie radzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redukuj stres przez regularne ćwiczenia fizyczne. Jeśli nie lubisz ćwiczeń, dużo spaceruj. Marsz na świeżym powietrzu rozładowuje napięcie psychiczne. Zrób sobie relaksującą kąpiel z dodatkiem aromatycznych olejków. Kąpiel rozluźni mięśnie, podziała kojąco na nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arpotenka
Zajrzyj tu http://pokonaj-chorobe.pl/wygrac-z-nerwami/ Umiejętność radzenia sobie ze stresem to wielka sztuka i ja też chciałabym ją opanować. Na razie żyję wedle tych wskazówek. Kup sobie też na nokaut.pl jakieś herbaty ziołowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizuella
Metod jest kilka. Na pewno każdy z nas ma jakiś swój sposób walki z wewnętrznym napięciem. Mi na przykład pomaga picie tranu norweskiego. Fajny jest taki gal o aromacie pomarańczowym. Ma bardzo kojące właściwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na godzinę przed snem połóż się i włącz muzykę relaksacyjną najlepiej ze śpiewem ptaków a napięcie zacznie schodzić na mnie działa, poza tym dużo spacerów, eliminacja stresu jesli to możliwe, może nawet antydepresanty,psycholog, terapia, spotkania ze znajomymi, nie katuj się za bardzo ćwiczeniami i dietami bo to tylko podnosi poziom stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam spacer przed snem. Muzyka i tran też mogą być - na pewno nie zaszkodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzupełniaj magnez i witaminy B complex możesz wdychać zapach lawendy (olejek) spacery, ćwiczenia, pachnąca kąpiel lub kąpiel w soli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu subuje profil Mistrz Motywacji na youtube i tu jest sporo materiałów na temat stresu, technik radzenia sobie z nim itp. Wbrew pozorom walka ze stresem nie jest tak trudna, tylko trzeba wiedzieć jak podejść do tematu. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam magnez nie rozwiąże tak silnego i notorycznego napięcia, rozmowa z psychologiem to chyba najlepsze rozwiązanie, może zaleci jakąś terapię, ja nauczyłam sobie radzić lepiej w życiu dzięki terapii w http://www.psychologdlaciebie.com/ Mierzyn, k. Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma uniwersalnej metody radzenia sobie ze stresem. Najwygodniej łyknąć tabletkę i po sprawie. Ale niejednokrotnie tabletki nie pomagają, bo problem tkwi w głowie. Jak ktoś kiedyś powiedział: "Problem sam w sobie nie jest problemem, problemem jest podejście do problemu". Dlatego jedna osoba w tej samej sytuacji radzi sobie lepiej, a inna gorzej. To, co nam pomaga rozładować wewnętrzne napięcie, zależy wyłącznie od nas, od naszych preferencji. Jednym pomaga muzyka relaksacyjna, innym masaż, a jeszcze inni wyciszają się, uprawiając sport, np. biegi. Zachęcam do przeczytania artykułu: https://portal.abczdrowie.pl/metody-na-stres Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania871
Najlepiej udać się na terapię. Nie trzeba jednak jeździć do gabinetu psychologa, organizować opiekę nad dziećmi itp. Tutaj http://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ można bowiem skorzystać z psychoterapii przez Skype. Jest to świetne i praktyczne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszb44
Miałem ten sam problem, moja praca jest bardzo stresująca, do tego problemy rodzinne, taki okres że na żone niestety nie mam co liczyć... ze wszystkim musze sobie radzić sam. Choć są i dobre strony takiej sytuacji, wg mnie im więcej tego typu zdarzeń tym lepiej sobie radzimy w przyszłości. Od kilku miesięcy stosuje medytacje. ostatnio(jakies 3miesiące) dodałem do tego suplement diety: http://allegro.pl/geniusz-stres-pamiec-koncentracja-nauka-i6628752805.html Powiem że efekty są na prawdę świetne! O wiele entuzjastyczniej podchodze do wyzwań dnia codziennego, lepiej mi sie skupić na zadaniach, myślę że też troche więcej zapamiętuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolsj2
Ja niestety nie radziłam sobie ze stresem i zajadałam go przez co przytyło mi się 10kg ! i tak miałam lekko nadwagę a dodać te 10kg które doszło zrobiło się 25kg nadwagi! I tak zaczęłam walczyć z tym wszystkim i ze stresem i z moją nadwagą:) zamówiłam sobie suplement African Mango http://szczupla-kobiet.pl bo dzięki niemu oduczyłam się podjadać między posiłkami i zajadać ten okropny stres;) schudłam i czuję się o wiele lepiej a i ze stresem potrafię sobie teraz poradzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjan5
Warto znaleźć swoje własne sposoby na relaks i wyciszenie. Fajnymi metodami są np. ćwiczenia relaksacyjne (oddechowe) oraz aktywność fizyczna - rozmaita :) .Przede wszystkim warto zwolnić tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość223
Zajadanie stresu, to najgorsze co może Cię spotkać ! warto pomyśleć nad zmianą sposobu myślenia, aby dać możliwość osiągnąć stan relaksu. Polecam metodę relaksacji mięśni metodą Jacobsona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampardo822
Łatwo się mówi, ale można znacznie pomóc innym osobom, które sie stresują. Długo chodziłem do psychologa i znacznie pomogło mi to "wyjść na prostą", ale oprócz tego dużo czytałem w internecie. Bardzo pomocny był dla mnie artykuł z Adamed - https://adamed.expert/sytuacje-stresowe/ i polecam Wam się zapoznać z poradami tu zawartymi... mogą okazać się pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukikkkug
Jedz regularnie magnez. Na noc fajnie dziala forsen, a w dzien lykaj kalms :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukikkkug
I witamine B complex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stres to taki cichy morderca, trzeba starać sie go wyładowywać na bieżąco żeby w depresję nie wpasc ani nie zahcorowac na cos powaznego. Mnie bardzo odstresowuje relaks w sałni. Wyciszenie sie, odpoczynek, usunięcie z organizmu wszystkich toksyn, to zdecydowanie to co lubie najbardziej. Zafundowałam sobie saunę w domu (ams sauna mi ja robił, polecam) i teraz korzystam prawie codziennie, zauważyłam że moj układ nerwowy ma się dzięki temu lepiej. Spróbuj, moze tobie też pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda344
Najlepiej pogadać z psychologiem. Myślę, że to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Tutaj https://psychomedic.online/ jest ciekawa opcja, a mianowicie terapia online. Jest skuteczna i można w ten sposób rozwiązać problem ze stresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×