Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .proszę was o radę.

MÓJ BIZNES------ czy to wypali ???

Polecane posty

Gość zawiłości
powiem Ci ze zatsanawialam sie juz nad roznymi bieznesami i dla biednych i dla bogatych. Wolę kierowac moje produkty dla tych boagatych bo sklepow typu "wszytsko po 4 zł" i chińszczyzny dla tych biednejszych jest już mnóstwo.Moj sklep byłby dla kogos kto bez problemu wyda 100 zł na dobra maske do wlosow to kieruj swój biznes do tych średnich i bogatych. teraz ciebie czeka najtrudniejsze zadanie: znalezienie hurtowni z towarami fajnymi których nie ma w twoim mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .proszę was o radę.
zwiłośc Oczywiście że będę wczesniej chciała zrobić jakas analizę. Po pierwsze przejde się po zakładach fryzjerkich zeby dopytac jak to wyglada u nich i czy byliby zainteresowani ewentualna współpracą, poza tym chce sie tez dowiedziec jak wygldaa sprawa zakupu główek fryzjerkich i nozyczek w szkole fryzjerskiej u mnie w miescie- tzn czy uczniowie kupuja we własnym zakresie czy szkoła im te produkty oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .proszę was o radę.
gorzej bedzie sprawdzić preferencje indywidualnego klienta w moim mieście:-( Przeciez nie bede zaczepiać ludzina ulicy i pytać czy kupuja profesjonalne produkty fryzjerkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .proszę was o radę.
zawiłość konkurencji nie mam póki co w mouim miescie. Jedynie co muszę znależc to hurtownie z dobrymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiłości
gorzej bedzie sprawdzić preferencje indywidualnego klienta w moim mieście Przeciez nie bede zaczepiać ludzina ulicy i pytać czy kupuja profesjonalne produkty fryzjerkie już ci powtarzam żebyś kupiła sobie książki do analizy albo wynajęła firmę która się tym specjalizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .proszę was o radę.
zawiłość taka firma podobno kasuję niemało za taka usługę a szczerze mówiąc nie stac mnie juz na to bo w sam sklepik pewnie właduję jakieś 20-30 tyś zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasd
hm..wydaje mi sie ze to dobry pomysl znam wiele moim kolezanek ktore wola kupic profesjonalne kosmetyki (u mnie w miescie sa 3 takie sklepy) i te kosmetyki nie sa duzo drozsze od tych w drogeriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .proszę was o radę.
dasd bardzo dużo osób farbujje profesjonalnymi. A chyba lepiej kupic farbe za 25 zł niż iść do fryzjera i zapłacic za farbowanie tą sama farba 100 zł. Ja się o tym już dawno rpzekonałam:-) Niestety musze jezdzić po farbe az 40 km bo u nas nie ma takiego sklepu. Moja znajoma jezdzi po maski kerastase. Mysle ze takich osób jak my jest sporo, tylko jak to sprawdzic?:-) Muszę trochę zrobic rozeznania w terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiłości
konkurencji nie mam póki co w mouim miescie. Jedynie co muszę znależc to hurtownie z dobrymi cenami. to musisz wejść i przejąć całą nisze bo konkurencja ci prędzej czy później wyrośnie na pewno. wszystkie zarobione pieniądze których będziesz miała w nadmiarze inwestuj w srebro i złoto http://www.mennicawroclawska.pl/?gclid=CNmG6e68qawCFbQntAodGA0x3A żeby uniknąć inflacji. będziesz miała kapitał + doświadczenie w biznesie i nawet jak zamkniesz ten biznes to łatwo będzie ci otworzyć coś innego nawet w innym mieście lub państwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiłości
taka firma podobno kasuję niemało za taka usługę a szczerze mówiąc nie stac mnie juz na to bo w sam sklepik pewnie właduję jakieś 20-30 tyś zł to kup książki do analizy i zrobisz ją z koleżankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .proszę was o radę.
zawiłość masz rację konkurencja moze się pojawic bardzo szybko dlatego na poczatku bede zarobione pieniądze inwestowac w dalszy rozwój i poszerzanie asortymentu. a ty korzystasz a takich produktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiłości
ja nie korzystam nie jestem ciotą i nie mam takich potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .proszę was o radę.
a sorry myślałam ze ejstes kobietą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiłości
masz rację konkurencja moze się pojawic bardzo szybko dlatego na poczatku bede zarobione pieniądze inwestowac w dalszy rozwój i poszerzanie asortymentu. inwestuj też w książki i poszerzaj wiedzę. zbieraj kapitał żeby zawsze mieć na nowy biznes. pamiętaj że za drugim razem jest łatwiej coś otworzyć bo człowiek więcej umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasd
u mnie jedna taka hurtownia w mescie robi raz na na pare miesiecy spotkanie -pokaz z nowymi kosmetykami dla salonow fryzjerskich i klietow indywidualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiłości
nigdy się nie przyzwyczajaj do jednego biznesu i do jednego miasta. w biznesie wszystko się zmienia. jest czas na otwarcie jakiejś jakiegoś biznesu i kiedyś będziesz musiała go zamknąć, ale znowu otworzysz drugi biznes i tym razem będzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiłości
to ja ci to teraz podsumuje znajdź więcej nisz, kup książki do analizy, ucz się dużo, chroń kapitał od inflacji (kupuj srebro i złoto), wiec kiedy wejść i kiedy wyjść z biznesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .proszę was o radę.
dasd byłas na takim pokazie? Ale piszesz ze u Ciebie to jest hurtownia, wiec taki biznes na pewno ma więcej klientów niż sklepik detaliczny. Czy te sklepiki ciesza się zainteresowaniem w Twoim miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .proszę was o radę.
zawiłość masz rację żadnen biznes nie trwa wiecznie ale potem mozna sie rpzebranżawiać bo dopytujesz ludzi czego im brakuje, wiesz o co pytają i wtedy jest łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiłości
uważaj na fałszywych doradców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiłości
masz rację żadnen biznes nie trwa wiecznie ale potem mozna sie rpzebranżawiać bo dopytujesz ludzi czego im brakuje, wiesz o co pytają i wtedy jest łatwiej. jest łatwiej jeszcze z innych powodów: gdy dużo czytasz książek do marketingu masz dużą wiedzę o biznesie, dodatkowo masz doświadczenie i KAPITAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasd
nie bylam ale slyszalam o nich...czy sie ciesza zainteresowaniem tego nie wiem, ale chyba tak jesli sa na rynku ok 3 lata ...ja i moje znajome kupujemy w tych sklepach tzn jedna to wiem ze hurtownia ale sprzedaja tez indywidualnym a drugi to sklep z profesjonalnymi kosmetykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .proszę was o radę.
dssd a czy to są duże sklepy? Przepraszm ze tak dopytuję ale chciałabym się co nieco dowiedziec o preferancjach klientów:-) Ja chce otworzyć mały sklepik w którym miałabym w ofercie z 5 palet farb róznych producentów:loreal , matrix, alfaparf, cece, wella koleston do tego kosmetyki do pielegnacji- tutaj sugerowałabym się allegro tzn wprowadziłabym te kosmetyki które najlepiej sie sprzedają na allegro czyli ozywiscie maski kerastase, l'oreal professional i matrix ( tyle narazie wiem:-)), do tego nozyczki, główki treningowe i tym podobne rzeczy,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasd
sklepik jest maly ale przytulny i przjrzysty hurtownia jest spora , ale ja wole ten sklepik bo znajde w nim wszystkie moje produkty no i tez dobry dojazd mam do niego.. proponuje ci jeszcze produkty z firmy goldwell-ja przynajmniej ich uzywam i nie zawiodlam sie, ceny tez sa przystepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasd
porozmawiaj z kolezankami i znajomymi co by wybraly produkt z drogerii czy z takiego sklepiku z profesjonalnymi kosmetykami gdzie ceny sa przystepne, no i oczywiscie jakies od czasu do czasu promocje sie przydadza, wiedza sprzedawcy jakie kosmetyki do jakich wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .proszę was o radę.
dasd DZiekuję za wszytskie rady, takich właśnie wskazówek mi potrzeba:) A mozesz mi zdradzic co Ty kupujesz konkretnie w takim sklepie? Tak tak o goldweelu też oczywiście nie zapomnę:) Jak często taki sklep odwiedzasz?Ile pieniedzy w nim wydajesz? Ja osobiscie polecam olejek do włosów kerastase, maskę l'oreal absolut repair i farby do włsów firmy alfaparf evolution

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .proszę was o radę.
dasd a jak duże jest twoje miasto?bo to jednak tez jest istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .proszę was o radę.
dasd a czy w tym sklepie mozna kupic jeszcze jakis inny towar? Zastanawiam się nad połączeniem tego z jakas inna branżą- chodzi mi po głowie manicure,tipsy, żele do tipsów, ozdoby do paznokcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .proszę was o radę.
O!! a może by tak dodatkowo wprowadzic jakies suplementy diety na włosy i cere przy okazji? Chociaż nie wiem czy tak mozna sprzedawac supletenty w takim sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cięzko powiedziec, być może wypali, zawsze możesz też mieć sprzedaż wysyłkową co z pewnoscią zwiększy obroty Twojego sklepu. Znajdź sobie tanią hurtownię w której bedziesz się zaopatrwac, ja polecam veba.pl, dość tanio tam jest, sama kupuję tam różne rzeczy i regeneratory do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×