Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .proszę was o radę.

MÓJ BIZNES------ czy to wypali ???

Polecane posty

Gość zawiłości
zrób analizę rynku i wprowadź. to masz drugą niszę. poszukaj jeszcze jakiejś. za pieniądze zarobione na początku działalności kup towar na inne nisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasd
tak oprocz kosmetykow do wlosow mozna dostac tez do paznokci ciala rozne preparaty...tj.np. lampy do paznokci, tipsy, lakiery. Kupuje raz w miesiacu i wydaje ok 100-150 zl . Moje miasto ma 80 tys ludnosci , wiem tez ze wspolpracuja z malymi salonami fryzjerskimi np w gminach blisko miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość for juu
książka jak znaleźć sobie klientów Marketing partyzancki - Levinson Jay Conrad Wydawnictwo Helion Gliwice 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx
masz rację konkurencja moze się pojawic bardzo szybko dlatego na poczatku bede zarobione pieniądze inwestowac w dalszy rozwój i poszerzanie asortymentu. na początku przeznacz pieniądze na utrzymanie płynności finansowej "Płynność finansowa charakteryzuje zdolność firmy do terminowego spłacenia teraźniejszych wierzytelności (krótkoterminowych, opłacanych w przeciągu jednego roku), określający możność spłaty wierzytelność w sytuacji, gdyby stały się one natychmiastowo wymagalne, dzięki upłynnieniu dysponowanych zasobów środków obrotowych (czyli zasobów płynnych, które da się szybko zamienić na gotówkę). " http://płynność-finansowa.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×