Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ja tylko tak pytam

Działalnośc internetowa- rady,opinie doświadczonych.

Polecane posty

Witam! Jestem młodą osobą która intensywnie myśli nad otworzeniem swojego biznesu internetowego. Nie oszukujmy się , nie zależy mi na zbiciu kokosów tylko na przyzwoitym zysku . Tak żeby po opłatach miałam jakieś 500zł-1000zł (oczywiście licze się z tym, że jest ryzyko bankructwa lub , że będę musiała do interesu dopłacać) Stąpam mocno po ziemi i zawsze obiecywałam sobie , że nie będę się ładować we własny interes. Ale sytuacja jest jaka jest, nie mam możliwości pracowania w stałych godzinach poza domem. Jestem ciekawa jak to wszystko wygląda, chętnie poczytam opinii i rad osób które prowadzą taką działalność. Od czego zaczynaliście ? Mieliście znajomości ? Jak szukaliście dostawców ? Działacie również poza allegro ? Czy mieliście gotowy pomysł czym handlować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfsdsdasd
na szaro rob, co ci z tego jak ci zostanie marne 500 zl a z czego zyc? oplacic rachunki? kupic ubranie? isc do lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szaro ? A skąd będę pozyskiwać towar ? Z tego co widzę wszystko sprzedaje się w hurcie. Poza tym w domu jest jeszcze jedna firma i nie chcę żeby w razie czego jej zaszkodzić moją bezmyślnością. Jeśli już mam w coś włożyć kase niech jest jak należy, nie chcę później płacić kar itd. Dlatego też myślę nad interesem internetowym bo taniej wyjdzie, firmę zapisałabym na pracującego męża- zus będzie mniejszy...zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloelono
jakby to było takie proste to wszyscy by sobie dorabiali te 500 zł na allegro czy w sklepie interenetowym. Ja juz z rok poszukuje towaru ktorym moglabym handlowac i nic z tego nie wychodzi. A czemu? ano temu ze producenci i hurtownie sprzedaja towar drożej niz to co jest na allegro.teraz juz wiem ze zeby tam sie wkrecic trzeba sciagac towar paletami z chin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to nic prostego i że dobre i tanie zaopatrzenie to podstawa. Rozglądam się po necie i znalazłam kilka stron które oferują dobre ceny, jednak nie wiem czy to starczy w branży o jakiej myślę. Palety też oglądałam ale bardziej z art z Anglii itd , jednak nie znalazłam firmy która zajumje się tym w mojej okolicy - póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama27
ja też o tym myśle - marzy mi się taka praca w domu - i ten 1000 mi w pełni starczy ale jak zaczęłam czytać na ten temat to zalamka - mam pare cenników hurowni i podpisuje sie z tym co ktoś napisał wyżej - że hurtowo mam drożej niż na allegro - można sie załamać - na prace niemam szans - niemam też z kim dziecko zostawić a opiekunka zje całą moją pensje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloelono
ja szukałam rok, juz sie poddałam. Obdzwoniłam chyba ze 100 hurtowni i producentów i to co najwyzej bym zarobiła na allegro to jakieś 10% marży. Na allegro ludzie sciagaja palety z chin wiem to bo u mnie w rodzinie te ktos tak robi. Ale na to trzeba miec kupe kasy takze ja sobie odpuscilam biznes na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloelono
szukałam czegokolwiek czym mozna byloby handlowac na allegro. Od kosmetyków po art metalowe, klatki dla ptaków itd. Niestety ale tak jak pisze hurtownie i producenci maja wyzsze ceny jak na allegro albo takie same tak wiec odpusciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiłości
Ja tylko tak pytam Stąpam mocno po ziemi i zawsze obiecywałam sobie , że nie będę się ładować we własny interes. z takim podejściem to ty nie zrobisz biznesu. zacznij od czytania książek do marketingu i handlu na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiłości
jakby to było takie proste to wszyscy by sobie dorabiali te 500 zł na allegro czy w sklepie interenetowym. Ja juz z rok poszukuje towaru ktorym moglabym handlowac i nic z tego nie wychodzi. A czemu? ano temu ze producenci i hurtownie sprzedaja towar drożej niz to co jest na allegro.teraz juz wiem ze zeby tam sie wkrecic trzeba sciagac towar paletami z chin jak nie handel to spróbuj w usługach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiłości
a handel na targowiskach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digi_szisza
parę miesięcy temu moja znajoma zaczynała przygodę ze sprzedażą w internecie i teraz sprzedaje ubrania na allegro i innych portalach tego rodzaju. ostatnio podłączyła sobie wizytówkę w panoramie firm, więc jej sklep jest wyszukiwany częściej. na brak klientów nie narzeka. oczywiście początek był ciężki, ale miała pomysł, informatyk który robił jej sklep i wszystko przygotowywał nie brał prawie żadnej kasy, bo to znajomy. potem się wypozycjonowała i z tego interesu się spokojnie utrzymuje. myślę, że jak się znajdzie niszę w rynku to można naprawdę nieźle zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiłości- Z takim podejściem ? Otóż moje podejście nie bierze się znikąd . Wychowywałam się w rodzinie w której od 20 lat do nadal funkcjonuje firma usługowa. Pomimo to , że byłam dzieckiem widziałam każde niepowodzenie, każdy większy problem -nerwy strasznie się na mnie udzielały . Rodzice ciągle zaganiani , ciągle jakieś pisma z urzędów , dotrzymywanie terminów i ta jedna wielka gonitwa z czasem... Czasem starczało tylko na chleb...Postanowiłam, że nei zgotuję podobnego losu mojemu dziecku ale teraz wiem, że czasy się zmieniły, punkt widzenia też. Za coś trzeba żyć. Nie patrzę przez różowe okulary i nie robię niczego na "hura" Póki co badam "rynek" czy w ogóle się opłaca. Jak widać jest ciężko- zdawałam sobie z tego sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbyi
Ja tylko tak pytam- twoi rodzice to pseudobiznesmeni więc się od nich niewiele dobrego nauczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie sprzedawać tylko polecać :) po co towar szukac pakować wysyłać jak ktos inny moze to robic za nas i na swoje ryzyko itd my tylko szukamy klientów. Proste? Proste i bez kosztów właściwie. Te 500 czy tysiąc to za jakis czas spokojnie wyciagniesz. O czym pisze? Programy partnerskie po prostu :) znam wiem co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×