Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wierze jej

Praca na dwoch etatach- jaka?

Polecane posty

Gość wierze jej

Od 10 lat pracuję w roznych branząch, głowne hande. Mam cały czas ruchomy grafik a w obecnej pracy pracuej po 10 godzin dziennie. Pensji mi wystarcza na nie wiele. Mysle o dwoch roznych etatach , ale musiałabym znalesc prace o stałych godzinach. Czy ktos tak pracyje na dwa etaty? Jak wy to godzinei no i gdzie mozna znalesc pracę os tałych godzinach, i czy wogołe mozna w dzisiejszych czasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuję w 4 miejscach jedno
czesnie, jeden etat reszta to zlecenia lub na czarno, dodatkową pracę wykonuje częściowo w ramach etatu (jak już zrobię co najwazniejsze) resztę wieczorem no i w łykendy, jak zaczęłam ciągnąć 4 wartki jednoczesnei to początkowo miałam tylko jeden łykend wolny w m-cu, teraz lepiej to sobie rozplanowałam i wolne ma 2 łykendy, często mam wolne wieczory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuję w 4 miejscach jedno
aha, te moje dodatkowe zlecenia to nie jest praca w stałych godzinach, mam wykonać pewien zakres obowiazków i mogę to robić o godzinie 24 w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuję w 4 miejscach jedno
mozesz szukać pracy na łykendy jeśli teraz masz wolne, zazwyczaj kto moze chce miec wolne łykendy, mogłabyś wtedy zastepowac tych co pracują na stałe w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×