Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yththtytyr

W tym roku sama spędzam Święta :( Ktoś jeszcze?

Polecane posty

Gość yththtytyr

Pierwszy raz będę zupełnie sama na Święta, i zastanawiam się jak je sobie zorganizować. Myślałam, że przygotuję sobie całą kolację, może ubiorę choinkę... ale chyba jednak kupię sobie barszcz w kartonie, mrożone uszka i to tyle :O Będę oglądać filmy i tyle Jak to jest być samemu na Święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj weź nie gadaj
nie zapomnij obejrzeć kevina ! to obowiazek każdego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkoholu se nakup i sącz przy choince. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhueik
smutno i tyle gadasz z psem i kotem robisz mu kolacje i idziesz spać bo wszyscy się cieszą że maja kogoś a ty nie ale przecież boża nakazuje do dobrego się nie przyzwyczajać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj weź nie gadaj
bo ona chyba chce się ruchać tylko nie wie jak zgadać.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie świeta Bozego Narodzenia to swieta rodzinne, babcie dzieci, wnuki, wszyscy razem przy jedym stole.w Moim domu jakies 15 osob- wspolczuje tym ktorzy bedą sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belereste
Idź zjedz wigilię z bezdomnymi - dla towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaaaa20
ja chyba tez spedze te swieta sama... w dodatku to ja bede musiala wyjsc z domu pod pretekstem ze ide do chlopaka(chyba pojde do niego jak juz wroci od babci) bo nie chce spedzac swiat z osobami zaproszonymi przez moja mame ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhueik
to media nakręcają bo jak dużo ludzi coś kupi to pozwólmy im zjeść kolacje ale szybko bo 27 do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firanek nie upiorę!
ja tez raz spędzałam święta sama (z wyboru) i były fantastyczne: święty spokój, zero świątecznej obłudy i udawania radości bo święta, więc wypada świętować. Kupiłam sobni e sporo dobrych rzeczy, choinkę i światełka (nastrojowo), 2 butelki dobrego wina i oglądałam televizję i byczyłam się :) a w 2-gi dzień wieczorem zaprosiłam przyjaciów na wino, ciacho i pogaduchy przy świecach :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhueik
1 wyprać ręcznie dywan 2 pomalować 2 pokoje 3 ukraść choinkę 4 wyprasować 10 koszul 5 kupić prezenty za 100złna/4osoby 6 umyć samochód i wym. koła 7 odłączyć kafke bo przeszkadza w robocieXD 8 znaleźć sprzątaczkeXD 9 kupić opał 10 sprawdzić co leci na Polsacie szkoda że mi nikt nie pomoże XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel ómartwiony
Może tak być? Dla Ciebie ómartwiam się 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×