Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekasia

Wesele w Hotelu Zimnik

Polecane posty

Gość ekasia

Witam:) Pomóżcie - w przyszłym roku biorę ślub i upatrzyłam sobie Hotel Zimnik, jako że jestem z dolin - okolica wydaje mi się po prostu jak z bajki, sala weselna z widokiem na góry, dokoła lasy. Już nawet namówiłam narzeczonego, ale zostali rodzice i teściowie ;) jakby nie było sponsorzy całego przedsięwzięcia i potrzebne mi są opinie osób, które korzystały z usług tego hotelu, żeby mieli czarno na białym że warto tam zorganizować imprezę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riminda
Hej. Nawet nie masz się co zastanawiać ,hotel ma najlepszą opinię w okolicy ,sama miejscówka to jedno a jedzonko pierwsza klasa w nowym roku otwierają kolejną część hotelową takie mają zapotrzebowanie ,z wielką salą balową i luksusowym spa .Jeśli naprawdę jesteś zainteresowana to nie czekaj ,wiem ,że są rozchwytywani z czystym sumieniem ..nie byłam na lepszym weselu jak w Zimniku:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groch o ścianę
podbijam ten temat, gdyż szukam opinii o tym hotelu. wiem, że teraz otworzyli nową część hotelu, interesuje mnie tyko, czy jedzenie jest dobre? w porównaniu z innymi restauracjami oferują dość ubogą zimną płytę, ale może wszystko jest smaczne i ładnie podane? proszę osoby, które były i widziały o wypowiedzenie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Para Młoda
Dla wszystkich osób planujących ślub w hotelu Zimnik, Lipowa. Miejsce z całą pewnością godne polecenia. Bardzo ładna i malownicza okolica.W środku panuje miła atmosfera, aczkolwiek nie wszyscy pracownicy potrafią sprostać standardom tego hotelu. Na pewno na wyróżnienie zasługuje Pani Beata Zuziak, osoba bardzo profesjonalnie podchodząca do swojej pracy, a właśnie z Nią mieliśmy najwięcej wspólnego przy organizowaniu naszego przyjęcia weselnego. Z organizacyjnego punktu widzenia nie mamy nic do zarzucenia. Niestety po imprezie pozostał niesmak... Naliczono nam niesłusznie bardzo wysoki rachunek za napoje alkoholowe oraz gazowane, który 3 krotnie przekroczył stan faktycznego zużycia, a jedzenie, za które zapłaciliśmy zostało nam wydane dopiero w trzecim dniu naszego pobytu. oczywiście nie nadawało sie do spożycia. Wydawało nam się, że w hotelu tej klasy, do jakiej aspiryje Zimnik, taki proceder nie może mieć miejsca, jednak myliliśmy się. Dyrektor hotelu, Pan Marek Kotlarski budzi nasze wielkie wątpliwości, jako osoba odpowiedzialna za komunikację z gośćmi. Poczuliśmy sie przez niego oszukani i zlekceważeni. Uczulamy zatem pary, które zdecydują się zorganizować swoje wesele w tym miejscu na wnikliwą analizę, przegląd systuacji i czujność podczas samej imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnik2013
No muszę przyznać że mocno mnie rozczarowało wesele w zimniku, po hotelu z 4 gwiazdkami spodziewałem się naprawdę wysokiego poziomu a tu MASAKRA zaczynając od obiadu gdzie goście czekali dobre pół godziny to sposób podawania przez kelnerów(miny mieli jakby byli tam za karę) pozostawia wiele do życzenia, mięso do obiadu chłodne i suche, jak podawali zimną płytę to nic nie było jakoś ułożone tylko dosłownie podstawione pod buzię osób siedzących za stołami(później sami musieliśmy jakoś układać na stole) całość jedzenia miałem wrażenie że jest podgrzane a nie robione na świeżo, z relacji rodziców młodej pary to zupełnie inaczej wszystko miało wyglądać, jedynie wygląd sali jest ok ŻENADA POPROSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat. Zimnik wygląda bosko. Oferta też jest jedną z najlepszych okolic. Jednak strasznie zmartwiły mnie komentarze:( W kilku miejscach przeczytałam o kiepskim weselu... a to jednak hotel 4*!! Nie wyobrażam sobie zapłacić kilkudziesięciu tysięcy za jedną noc i nie być po niej zadowolona! Bardzo proszę o opinię kogoś jeszcze kto ostatnio robił tam wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda nnnn
kelnerzy nie dosyć że muszą prosić się o umowę o pracę ponad rok to jeszcze pracują za najniższa krajową. Znam to z autopsji bo mój brat tam pracuje juz sporo czasu i umowy w końcu doczekał się ale nie na cały etat.. Nie dziwcie się więc że kelnerzy maja taką minę jak ktoś wyżej napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hotel z tyloma gwiazdkami...eh..szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem hotel OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgorszony
Ja zrezygnowałem z usług tego hotelu po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki. Powód? Po nowym roku podnieśli drastycznie ceny menu oraz opłatę "korkową" kupowanie wódki u nich również jest wysoce nie opłacalne. Umowy są tak skonstruowane że moga podnosić ceny kiedy chcą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy pod restaurację są robione w sklepie Euro-Cash. Najtańsze i najbardziej podstawowe wersje produktów. Następnie są one podawane na nieco lepszych zastawach- tak funkcjonuje restauracja i pub. Hotel jest drogi, jak na ogrzewanie w pokojach ustawione na jak najniższą możliwą temperaturę, przy której kulturalny człowiek zastanawia się czy jeszcze wytrzyma czy pofatyguje się złożyć zażalenie, choć ono i tak nie da nic. Oferta SPA - w momencie powstania i na początku funkcjonowania miała wyczuwalną nutkę profesjonalizmu i dobrego smaku. Po czasie, kiedy wróciłam w to samo miejsce razem ze znajomymi ( na inną ofertę było po prostu za późno), zeszłam na dół aby się "zagrzać" wykorzystując sauny. W tym czasie mój przyjaciel, korzystał z masażu - skwituję to tak - męża bym tam nie posłała, sama zrezygnowałam z masażu po opowieści mojego Znajomego dotyczącej samej sesji "masażu" z dziwnymi propozycjami. Z tego co usłyszałam później, Pani która zajmuje się obsługą SPA nie ma w tym temacie najmniejszego doświadczenia, nie posiada żadnego wykształcenia w tym kierunku. - w tym miejscu rada dla Pani Z. - na napiwek od klienta można sobie zasłużyć uczciwością, pracowitością i profesjonalizmem natomiast zarabianie na ów napiwek nie pasuje do tego miejsca. Nie polecam, nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex pracownik
Dokładnie tak, najtańsze, najgorsze. Niejednokrotnie z granicy terminu. Właściciel jest bezczelny i w bezczelny sposób wykorzystuje pracowników. A na weselach pracują ludzie, bez umów jakby z łapanki. Co do SPA - wiem, że za czasów byłej Kierownik to miejsce się rozwijało. Zresztą można powiedzieć że było ono jej dzieckiem. Teraz ponoć zdążyło się już zestarzeć. Przykre ale z większością wpisów muszę się zgodzić. Oszustwo i skąpstwo a to wszystko w tandetnym wydaniu i myszami w gratisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex ex pracownik
Wystarczy spojrzeć na ogłoszenia na stronie Urzędu Miasta Żywiec, tam zawsze aktualne są ogłoszenia o pracy ,na obsadzone w hotelu stanowiska. Daje to wyraźny podgląd, sposobu w jaki traktowani są tam zatrudnieni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgorszony
co możecie jeszcze jako byli pracownicy powiedzieć o organizacji wesel? i podnoszeniu cen? jestem zainteresowany, dużo par się wycofuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, komentarze na temat ZImnika są różne, jedni uważają, że jest super inni że masakra. Jedno jest pewne, zdzierają za wszystko, od korkowego począwszy, co według mnie jest głupotą. Za miesiąc mam tam wesele a wciąż nie jestem pewna, czy to dobry wybór... Może ktoś się wypowie, kto ostatnio organizował tam przyjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciałem ostrzec przed weselami w tym hotelu !!! wesele odbyło sie w maju 17. 2014 r. owszem sala robi wrażenie ale tylko sal bo reszta to do wiele do życzenia obiad zimny , mięso to najgorszej jakości bez smaku a na stolach podano zimną płyte pasztet i kaszankę nawet pies ktory jest w tym hotelu nie chcial jeść . a reszta dan to jak porazka podano gulasz czyli w małym kubku mi sie trafilo 2 kawałki mięsa a reszta oliwki . 2 danie było barszcz z torebki najgorszej jakości i tele bylo wrociłem głodny z wesela .Naciągają ludzi ile sie da !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja ludzie na wesela z łapanki!!!dziwie się że robią tam jeszcze wesela!Właściciel J.Kasoń wszystko wiedzący....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Para Młoda 2015r
Od momentu podjęcia decyzji o organizowaniu przyjęcia w Park Hotel Zimnik zostaliśmy mile zaskoczeni zaangażowaniem Pani menager. Mamy tu na myśli organizację przebiegu całej imprezy, pomoc w doborze menu, dbanie o szczegóły, które decydowały o efektywności całego przedsięwzięcia. Chcemy zwrócić uwagę na elastyczność i komunikatywność Pani menager, które pozwoliły na sprawną organizację, bez niepotrzebnego tracenia czasu. Niewątpliwym walorem całego przyjęcia była estetyka sali, oświetlenie, jak również jej okolicznościowy wystrój. Personel bardzo uprzejmy, elegancki i zawsze uśmiechnięty. Po prostu profesjonalne podejście w każdym momencie. Opinia, którą się tutaj dzielimy nie jest tylko opinia Pary Młodej ale i również gości w których imieniu piszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie zgadzamy się na tak gorszące opinie o złej jakości serwowanych przez nas potraw oraz nieprofesjonalnej obsługi przyjęć weselnych; jednoczenie informujemy , iż w przeciągu ostatnich dwóch lat cena menu weselnego nie uległa zmianie ( zmieniły się jedynie niektóre potrawy ) ; naszym głównym zadaniem jest zorganizowanie w najlepszym stylu tak ważnej uroczystości jaką jest wesele; posiadamy bardzo liczne dowody zadowolenia naszych klientów ( mailowe, listowne i osobiste podziękowania ) ; z cała pewnością złośliwe i niedorzeczne komentarze piszą osoby, które nigdy nie organizowały w naszym Hotelu przyjęcia Weselnego . Jeżeli ktokolwiek ma obawy przed zorganizowaniem przyjęcia weselnego w naszym "Zimniku" prosimy o kontakt z marketingiem, który dysponuje wydrukami maili z wiarygodnymi opiniami nie tylko Par Młodych ale i Gości indywidualnych oraz organizatorów wyjazdów firmowych. UWAGA: szarganie dobrego imienia Hotelu i Firmy to nie jest metoda na konkurencję. Zdrowa konkurencja była dla nas i dla Hoteli, które polecaliśmy zawsze priorytetem czego i wszystkim życzymy. Z poważaniem zespół Hotelu Zimnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jednak na wesele wybrałabym ciekawy hotel ze spa np www.laskowo.pl . Sam w sobie hotel jest super i warto pomyśleć o weselu dwudniowym. Drugi dzień np mógłby być tylko dla urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morawa to świetny Hotel na wesela i różne imprezy okolicznościowe. Nie dość, że super widoki to ceny przystępne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnik zawiedziony
masakra żarcie gorsze jak z baru mlecznego ale wczesny gierek pokoje jak w domu wczasowym w latach 70 nie wiem ile mlodzi placa za wesele w tycm hotelu, moze ceny jakies mega niskie stad taki standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×