Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tereferekuku1

Zdrowe odżywianie z mikrofalówki?

Polecane posty

Czy jest możliwe połączenie zdrowego i szybkiego trybu życia? Czy te dwa wzajemnie się wykluczają? Czy mikrofalówka może być wykorzystywana do przyrządzenia jedzenia, które jest zdrowe?Do tej pory używałam jej do odgrzewania pizzy, makaronów, popcornu itp. Jakie macie pomysły na zdrowe jedzenie które można tam przyrządzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
ugotować wcześniej jedzenie do odgrzewania w mikrofali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimno zimno:P
mikrofala jest bardzo szkodliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nie należy w niej nic robić rozwala ona strukturę mięsa czy też innych pokarmów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikrofala niczego nie rozwala w strukturze mięsa. Z pewnością nie bardziej niż patelnia... a na patelnię musisz położyć jeszcze tuczący i szkodliwy tłuszcz. Tereferekuku1: jeżeli jesteś faktycznie cały czas w ruchu, to możesz kupić dietetyczne obiady Vivanty w supermarkecie. Bardzo smaczne dania, dietetyczne i zdrowe. Jeżeli nie masz czasu gotować, to może to być dla Ciebie dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowanie wcześniej niczego nie rozwiązuje, bo wcześniej nie mam czasu:-) hahah ten patent z Vivanta może okazać się całkiem konkretny... zawsze lepsze to i tańsze niż restauracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gotuję w mf kiedy jestem na
diecie Warzywa, drób... układam w pojemniku garść brukselek, obok kładę przyprawionego kurczaka, 4 minuty i obiad gotowy, jeszcze tylko ozdabiam jakąs dobrą suróweczką i jest git... O kaloryczności takiego posiłku nie ma co dyskutować w porównaniu ze schabowym z ziemniakami... A to że mikfofale...w duopie to mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×