Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CafeMarchewka

Plan posiłków waszych 4 miesięcznych dzieci PROSZĘ O POMOC

Polecane posty

Gość CafeMarchewka

Witajcie Moja córka nie długo skończy 4 miesiące i już się zastanawiam jak mam jej te posiłki podawać ;/ dla mnie w tej chwili jest to cholernie trudne ;/ mała je co 3 godziny 120 ml a jak dłużej nie je to 150 a w nocy wstaję jeść tylko raz nie raz 2 I kupiłam już kilka słoiczków z bobovity I teraz mam kilka pytań w jakich porach dniach podawać jej te deserki albo marchwkę albo zupkę jarzynową ? Ja myślę aby podawać jej o 12-13 aby wrazie co jak będzie bolą ją brzuch to nie w nocy. ALe co wtedy jak będzie np czas na mleko o 11 ? a przecież o 12 chcę podać jej jabłuszko co w tedy ? i proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelkowa mama
moj dostawal tak 6 mleko 10 mleko 12 jablko, ewentualnie jablko z marchewką - ale najpierw pojedynczo przez 3 dni, zeby sprawdzic czy nie ma reakcji alergicznej 16 mleko 20 mleko z kleikiem ryzowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CafeMarchewka
mleko z kleikiem ? ale tego kleiku chyba mniej prawda ? ile mleka i ile łyżeczek tego kleiku ? i czy wasze dzieci jedzą stale o tej samej godzinie ? codziennie ? czy np raz o 13 potem na drugi dzien o 14 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×