Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

jaki kombinezon zimowy ?

Polecane posty

Gość aleee
czy nie za cienki taki kombinezon??? ja polecam z cocodrillo naprawde super sa te kurtki i spodnie poszukaj uzywanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkmjkelfj
moj syn ma taki kombinezon i jest super... Jest cieply

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie boisz sie kupowac kombinezona na allegro? Przeciez nie wiesz jaka to jakosc, nie mozesz dotknac. Nie wiem ja zamierzasz uzywac kombinezonu, bo u nas to podstawa i po prostu musial byc porzadny zeby dzieciaki przetrwaly na dworze bez wzgledu na podoge (w przedszoklu wychodza codziennie chocby nie wiem co sie dzialo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeheryzada
znoszony kombinezon z allgero...bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś cienki ten kombinezon :O ja zakupiłam jednoczęściowy by na sankach nic nie wpadało pod kurtkę sprawdziłem ten rodzaj w tamtym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie jestem co do niego pewna bo to moje pierwsze dziecko i nie mam pojęcia jak to jest z kombinezonami...ale słyszałam ze z tchibo są dobre i chyba kupie używany do 130 zł mogę wydac ale wiecej nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz lepiej nowy nie prany wolałabym kupić nowy nawet na jakimś rynku niż używany a cena może być atrakcyjniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten nowy z linka jest okrutnie brzydki , widziałam taki na żywo n bazarze i szczerze to bym nawet za darmo go nie chciała . Milion razy wolałabym z tchibo - nawet jezeli jest używany . Oglądałam nowe w sklepie Tchibo , kosztują 199 zł , ale sa super wykonane i mozna zsunąć kurtkę i spodnie wewnątrz , czyli moze być i dwudzeczęsciowy i jednoczęsciowy . Poza tym kombinezony z Tchibo są bardzo ładne a ten z linka lekko badziewny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na stronie tchibo jest teraz
przeceniony kombinezon, tylko trzeba dobrze poszukac, bo nie wyswietla sie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaa makotaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dużo chyba też zależy w jakim wieku dziecko ? roczniak nie szaleje w śniegu tak samo jak trzylatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×