Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladyfashion22

sernik

Polecane posty

Gość ladyfashion22

Wczoraj robiłam sernik na zimno taki z torebki. Był w lodówce całą noc. Niestety się stężał ani trochę. Jak myślicie co mogło być przyczyną? Robiłam go ręcznie bo nie nam miksera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soda................
Lepiej zrób sernik samodzielnie,tu wklejam sprawdzony sernik z przepisu forummowiczki "ryjekkk" - nie jest trudny a pyszny jak ho ho - wypróbowałam:D Sernik na herbatnikach . Składniki: 6 paczek herbatników (duże ) 1 kg sera białego( zmielony) 2 budynie waniliowe 1 szklanka mleka 1 cukier waniliowy 4 szt jajek 1 szklanka cukru 1 kostka margaryny Margarynę wraz z cukrem rozgotować w rondelku. Mleko i budyń rozdrobnić w oddzielnym naczyniu. Do rondelka z margaryną i cukrem wrzucić wszystkie pozostałe składniki (ser, jajka, cukier waniliowy) - gotować. Wlać do masy budyń - potrzymać na ogniu przez chwilkę. Wlewać do tortownicy (warstwa herbatników, troszkę masy serowej i tak na przemian). Ostudzić i wstawić do lodówki. Czasem daję tylko herbatniki na spód ,dwie warstwy i jedną na wierchu ,wtedy sam serek jest w środku .Smakuje jak danio .Wierzch można polać rozpuszczoną,gorzką czekoladą i posypać wiórkami kokosowymi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×