Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inka88

pyszne kotlety

Polecane posty

zrobiłam dzisiaj na obiad pyszne kotlety :) podzielę się przepisem :) mięso mielone mieszamy z jajkiem, bułką tartą, sól, pieprz pieczarki kroimy w drobną kosteczkę i podsmażamy kroimy w cienkie paseczki żółty ser, paprykę i cebulę bierzemy trochę mielonego, rozpłaszczamy na dłoni, wkładamy kawałeczek sera, cebuli, papryki i trochę pieczarek, sklejamy (coś jak zrazy :) podsmażamy, potem do garnka, zalewamy gorącą wodą. ja do sosu wrzuciłam po prostu kostki pieczeniowe, maggi i sos sojowy oraz ziarenka pieprzu :) do tego zrobiłam ryż i ogórki konserwowe, było pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny pomysł :)
chętnie wypróbuję kiedyś ale uważaj bo zlecą się zaraz czepialskie, że kostek użyłaś, tuż to śmierć na miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Zrób tak samo dobre bez tej chemii to porozmawiamy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrazik
kostki? zadna smierc :D szkoda tylko zbezczescic taki fajny smak kotletow, ale jak ktos lubi i musi, to smacznego ;) bo pysznosciowo wygladaja, nie da sie ukryc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
zrazik a gdzie ty je widzisz ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrazik
jak to gdize? w pierwszym wpisie :D a dla ciebie sie schowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam nie ma żadnego zdjęcia
tępoto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrazik
a gdzie ja pisze, ze widze zdjecie gamoniu? :D widze natomiat opis kotletow. jak sie ma ponad 3 komorki mozgowe to tyle na widok wystarczy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrazik ma rację
wystarczy trochę wyższy stopień inteligencji,by sobie wyobrazić walory smakowe danej potrawy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam dopisze, ze najlepiej jak sie dodaje cebulke do takich kotlecikow to jej ni ekroic tylko zetrzec na tarce na puszek , ja tak robie i to jest pychota. A z papryki czerwonej jak krojisz w paski , dobrze jest obrac skorke. Dodatkowo scieram jak ktos lubi czosnek do smaku. Dzieki, za przypomnienie zrobie chyba jutro takie mielone. A z jakiego mieska, bo ja tylko kurczak albo indyk moge , reszta mi nie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny,chcę zrobić
Też do kotletów ścieram cebulę na najmniejszych oczkach tarki.Oprócz tego dodaję 1 marchewkę i 1 pietruszkę ,ugotowaną i rozgniecioną na papkę oraz pieczarki podduszone a także 1 woreczek kaszy gryczanej oraz pokrojoną natkę pietruszki,używam mięsa indyczego,własnoręcznie mielonego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny,chcę zrobić
Wszystko razem mieszam,nie faszeruję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zrobiłam pyszne buraczki
do mielonych jak znalazł :) piekłam mięso, więc postanowiłam przy okazji spróbować jak smakują upieczone buraki pozawijałam w folie aluminiową i włożyłam do piekarnika po wystudzeniu obrałam, starłam, starłam też jedną cebulę i poddusiłam wszystko na patelni przyprawiając, solą, cukrem, octem winnym i pieprzem nie jadłam lepszych buraczków na ciepło, polecam :) pieczenie nadaje im fajnego, pełnego smaku, przy którym obgotowane w wodzie maja smak bez wyrazu i właśnie "wygotowany" polecam! szczególnie, że buraczki to samo zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zrobiłam pyszne buraczki
miałam różnej wielkości te buraki akurat:), dlatego piekłam "na wyczucie" mniejsze na pewno nie piekły się dlużej niż godzinę (piekarnik był na 180 stopni nastawiony) a duże zostawiłam do ostygnięcia jeszcze w piekarniku żeby doszły. Myśle że można sprawdzić widelcem, tylko radzę uważać na sok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, zawsze jadłem gotowane, ale takie pewnie są smaczniejsze :). Jak się gotuje pod przykryciem w małej ilości wody to smak się mniej "wymywa" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zrobiłam pyszne buraczki
wiem, tez tak robiłam, ale albo mi woda się wygotowała, albo coś tam jeszcze :). Pieczone mają pełny smak. ps. Mam zamiar zrobić zupę krem z dyni właśnie uprzednio upieczonej - mam nadzieję, że to mnie i moją rodzinę przekona do smaku tego warzywa. (moje dziecko wróg buraczków raczyło skosztować i orzekło, że mogą być :) - sukces)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×