Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biusta

zmarszczki! u 32latki

Polecane posty

Gość biusta

hej mam zmarszczki zdaje sie ze mimiczne ktory krem jest naprawde dobry zeby miejscowo uderzyc w glebokie zmarszczki?! mam jasna cere wiec slabo je widac ale jak sie im przygladam z bliska to sa... mysle ze jak bede dbala to mzoe zapobiegne nowym.. ale co zrobic ze starymi? mam 2 bruzdy pod oczami, linie w kacikach oczu, zmarche pionowa pomiedzy brwiami, w kacikach ust i ostatnio odkrylam ze zaczela mi isc linia w dol od kacika ust do brody! jestem przerazona, zawsze slyszlaam ze mam gora 24 lata, mama tak samo dlugo miala mlody wyglad. Nigdy nie myslalam o zmarszczkach. W sierpniu ich jeszcze nie bylo! Mialam stresujacy okres i pewnie stad... Zazywam Q10, siemie lniane, smaruje sie na razie jakim olayem total effects i nanobase, ale nie widze zeby cos sie zmienialo (dopiero od tygodnia to stosuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusta
aha i dodam ze chodze spac ok 3, spie do poludnia, duzo czasu przy komputerze, malo na dworze nie wiem ma to jakis wplyw? cera sucha ale od niedawna nie grzeje kaloryferem w pokoju tylko owijam sie spiworem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75654345454
zmiana diety, za duzo przetworzonego zarcia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×