Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosh1989

pierwsza zupka dla niemowlaka co i jak

Polecane posty

witam,mam pytanie dzis chce podac mojej 4 miesiecznej córce coś innego niż mleko słoiczka nie chce kupic bo mam wlasne warzywa ale zwyczajnie nie wiem jak tzn czy dac od razu z kilku warzyw czy na poczatek sama marchewke pozniej ziemniaczka i czy doprawic to mozna czy gotowac na samej wodzie czy jakims tluszczu nie wiem kompletnie nasz pediatra nic nie powiedzial mi na ten temat tylko dala kartke. prosilabym o normalna odpowiedz a nie docinanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno to bylo
ugotuj ziemniaka z marchewka. albo ziemniaka ze szpinakiem,gotujac dla takich malych dzieci niczym sie nie powinno przyprawiac, zadnej soli, czy pieprzu. nie dawaj selera, bo uczula gotuj w malej ilosci wody, potem dodaj lyzeczke masla (to najzdrowszy tluszcz dla dzieci) i zmiksuj na gladka mase, papka nie moze byc zbyt gesta, kiedys byla taka tabela ile gram tluszczu mozna dodac do 100g produktu, czy jakos tak jak dziecko przyzwyczai sie do nowych smakow dodaj do ziemniaka buraka, potem zrob pomidorowa itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gotowałam zupki
na piersi z kurczaka albo kupowałam cielęcinę. Pamietam, dodawałam niewielki kawałek mięska, marchewkę, ziemniak, miksowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy mogę jej juz podać sok z jablka rozcienczony 50/50 100ml czy dac wiecej wody a soku mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja a ja
z miesem to troche pozniej na poczatek marchewka z ziemniakiem i troszeczke masla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapożyczyłam przepis z topiku
Lepiej na początek podawaj tarte jabłuszko,tylko nie dużo ,bo dzidza może dostać biegunki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×