Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0098765poiuytlkjhg

dziwne robale na ścianie przy balkonie! zdjęcia!

Polecane posty

Gość 0098765poiuytlkjhg

Jak w temacie - właśnie złowiłam zarąbiście dziwne robale, siedziały beztrosko nad moim oknem balkonowym. wyglądają przerażająco, jeśli ktokolwiek wie co to jest proszę o odpowiedź !!!! i jak to zlikwidować, czy się zalęga czy co się z tym dzieje. dodam, że były jakby uśpione, zahibernowane. http://speedy.sh/cV2A2/IMG-5753.JPG http://speedy.sh/XKJ9J/IMG-5757.JPG http://speedy.sh/eAs4s/IMG-5755.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzuc przez imageshacka
bo tu sie nie wyswietlaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheelmaa 899
hmm to mi wygląda tylko na prusaki ścienne małe . nazwa sama w sobie mówi nie wiele ... ale gdy zataimy się głębiej w tą nazwę , to oznacza to dosłownie : robak ! nie bój się , ten robak nie jest szkodliwy , dopóki się go nie wkurzy ... prawdopodobnie twój balkon wzięły sobie jako swój ciepły "domek" obawiam się ,że będą chciały odwetu . Niestety umieją gryźć i to bardzo nie miło . Trzymaj je z daleka od dzieci i natychmiast je usuń z domu . Lepiej by zostały w spokoju na dworze niż w domu ! wezwij dobrego owado-bójce i sądzę ,że cię zostawią w spokoju . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheelmaa 899 - to absolutnie nie są młode prusaki. widziałam te paskudy i wyglądają o wiele mniej przyjaźnie :P mi to wygląda raczej na nie do końca przeobrażonego komara. może po prostu w trakcie ciepłej jesieni komary znów złożyły jaja, ale larwy nie zdążyły się przeobrazić przez zimą i tak zastygły. ale to tylko takie moje dywagacje. chude toto i nie ma się czego bać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0098765poiuytlkjhg
może i chude ale obrzydliwe :p dzięki że chce się Wam otwierać zdjęcia i komentować. Wszystkie wyłapałam, mam nadzieje że się już nie pojawią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie nic nie wyswietla
poza strona z reklamami AdChoices i zachętą Free Download :o gdzie wy widzicie jakies zdjecia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0098765poiuytlkjhg
trzeba się wkliknąć w ten free download i odczekać 14s, potem wpisać hasło i zapisz jako lub otwórz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie sciagac tej
aplikacji. czemu nie wybralas latwiejszej drogi i nie wkleilas gotowego obrazka na imageshack, albo inny fotosik czy cus..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxymalnie,.,
bo liczy na coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0098765poiuytlkjhg
głupi jesteś. po prostu zawsze na speedika wrzucałam wszystko, ale ostatnio zmienili te stronkę i faktycznie trzeba więcej zachodu na ściąganie, na na imageshacku nie mogłam się znaleźć, ot co. temat zamknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0098765poiuytlkjhg
poza tym, musiałabym zmniejszac zjdęcia, bo jedno ma ponad 6mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×