Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosia8333

Mój facet jest uległy - co wy o tym myślicie?

Polecane posty

hej mam 24 lata a moj narzeczony ma 26 i jest bardzo uleglym facetem i robi wszystko co mu powiem,nie potrafi mi sie z przeciwic i ma swira na punkcie moich stopek jest kochany ale chcialabym sie dowiedziec co wy o takim facecie sadziecie? tak na normalnie to jest odwaznym, dobrze zbudowany,bardzo ladnym facetem:) ale przy mnie jest calkiem inny nawet nie przeklina, nie zebym narzekala bo bardzo sie kochamy tylko chce wiedziec co wy o tym myslicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, to Tobie ma pasować. Jeśli Ci się podoba taki, jaki jest, to się nim ciesz. Nie ma po co szukać dziury w całym. Jak Ci ktoś napisze, że to nienormalne, to sobie będziesz tylko wkręcać pewne rzeczy. A tak, uśmiechnij się i bądź z nim szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizgeon
To źle ?. Może chcesz by ci bił mordę i wyklinał od kurew cip i szmat ? heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mowie ze jestem z nim nie szczesliwa wrecz przeciwnie :] tylko chcialam sie dowiedziec czy duzo jest takich typu facetow jak ja mam :) kolezanka z pracy mi powiedziala mi ze mi zazdrosci i tez by takiego faceta chciala miec wiec pytam czy duzo jest takich kaskow? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazaj, bo moze tylko
gra i wcale nie jest z toba szczery.. z czasem wyjdzei szydlo z worka, bo cicha woda brzegi rwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krauis
Ja nie jestem taki jak twoj facet . Nie przeklinam nie tylko w towarzystwie kobiet , ale rowniez i męzczyzn . W zasadzie tego nie lubie Rozowmiem ze twoj to taki ktory klnie jak szewc przy kolegach , a gdy spotykacie sie to zmienia język na bardziej oficjalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×