Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chorzowianin

tort złomek

Polecane posty

Gość Chorzowianin

Witam. Jako że moja narzczona obchodzi za kilak dni urodziny posanowiłem jej upiec tort w ksztalcie złomka :) Macie jakieś fajne przepisy jak go zrobić ? Z góry bardzo dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie piekę tortów
co to jest złomek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorzowianin
jeszcze jakieś przepisy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieczesz normalny biszkopt na blaszce, robisz krem wedle uznania i z kawałków biszkopta musisz zrobić złomka. Całośc oblepiasz lukrem cukrowym w kolorze brązowym - do kupienia na allegro lub tortowni, dorysowujesz pozostale elementy pisakami cukrowymi. Ale to trochę dziwny tort dla narzeczonej, bardziej pasuje dla chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa pierdziele dorosły(?)facet
chce dziewczynie zrobic torta z samochodzikiem:O a moze ty dla siebie chcesz tego złomka co? współczuję twojej lasce ...kup jakis fajny krem albo perfumy ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby mój facet zrobił mi tort
z samochodem to,chyba dostałby nim po łbie .Ale bym sie wsciekła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję facetom
Ale jesteście dziwne. Gdyby mój mi zrobił tort nawet w kształcie statku kosmicznego to bym była zachwycona. Mimo że nie lubię tortów i pewnie miałabym później całą kuchnię do sprzątnięcia, ale chyba ważne że zrobił coś sam dla Was, a nie poszedł do sklepu i kupił krem. Naprawdę, wolałabym ten tort niż krem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda gospocha
Też wolałabym żeby mój mężczyzna zrobił by mi taką niespodziankę,a co w tym złego jaki kształt ma tort? Dziwne jesteście te co wam kształt przeszkadza,liczy się inicjatywa i chęci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorzowianin
Przynajmniej ktoś meni docenił :) Po pierwsze umie gotować i lubie. Po drugie umie po sobie sprzątać więc byłby porządek w kuchni. Po trzecie nie moja wina że wasi faceci zostawiają burdel po sobie w kuchni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhnsjka
tez bym sie ucieszyla, niewazne jaki ksztal. a mowi sie i pisze 'umiem', a nie 'umie' - to do autora. 'umie' to ona, a ja 'umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu masz Złomki po angielsku:
obrazki i przepisy: http://www.google.co.uk/search?hl=en&cp=9&gs_id=19&xhr=t&q=mater+cake&biw=1120&bih=636&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi filmy: http://www.google.co.uk/search?hl=en&cp=9&gs_id=19&xhr=t&q=mater%20cake&biw=1120&bih=636&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&um=1&ie=UTF-8&tbo=u&tbm=vid&source=og&sa=N&tab=iv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu masz Złomki po angielsku:
Tylko pokasuj spacje w linkach, bo się porozbijały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu masz Złomki po angielsku:
Po ang. Złomek to Mater, czyli tort/ciacho ze Zołmkiem to będzie Mater cake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henia z domu białego
Taki mężczyzna to skarb,szkoda że zajęty:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorzowianin
Już zbiłem normalny tort. Ale bardzo dziękuję za rady :) na pewno się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kharrrpatiaaaan
oj, ja bym się strasznie ucieszyła, ale ja młoda jestem (23) - uwielbiam bajki! I auta, dorabiam sobie jako mechanik do studiów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×