Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GrubyMarian

Czy góra Pieniędzy ...

Polecane posty

Zdrowie to kwestia genów i dbania o siebie. Kto bardziej zadba o siebie, zdrowie biedny czy bogaty ? Miłość tu bym się spierał ;) Na pewno byłaby większa szansa spotkać tą jedną. (W co i tak nie wierzę bo wszystko się nudzi z czasem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy macie z tym rakiem. Kto ma większą szansę wyleczenia się z raka biedny czy bogaty ? Ja tam wolę namiętność od miłości. A niechby poleciała na co chciała jak byłbym z nią szczęśliwy to wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze tak. ;-) Wszystko, czego mi brakuje do szczescia, mozna zdobyc za pomoca pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same pieniadze, szczescia nie daja. Ale jesli ktos jest choc troszke kreatywny, za ich pomoca rozwiaze 90% swoich problemow i zblzy sie do szczescia. Jakie bowiem mamy problemy, co stoi na przeszkodzie szczesciu? - klotnie z tesciowa, klotnie o pieniadze ? - mozna kupic nowe mieszkanie - brak zdrowia ? - mozna kupic SKUTECZNE leki, miec dostep do DOBRYCH lekarzy, a przynajmniej DOBREJ OPIEKI - brak czasu na hobby? - mozna rzucic prace i zyc z procentow - brak pracy? - nie jest juz potrzebna, gdy mamy kase - brak milosci? - zamiast pracowac 12 h dziennie na byt, majac pieniadze mozemy odpoczywac, podrozowac, dbac o siebie. Jestesmy zadowoleni i usmiechnieci, a wiec mamy wieksze szanse na potencjalnego partnera Przyklady mozna mnozyc i mnozyc. Ja majac sporo pieniedzy bylabym BARDZO szczesliwa, a zapewniam, ze szczesliwa bylaby rowniez moja rodzina i znajomi. Ale oczywiscie sa ludzie, ktorych zadowolic nie mozna nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że pieniądze szczęścia nie dają ta taki mit dla biednych. Nie wszyscy przecież mogą być bogaci. Ktoś musi codziennie zasuwać. Calluna widzę, że masz zdrowe podejście, życzę ci bogactwa. Góry kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) Ja mysle ze nie mit dla biednych, a glos osob, ktore maja przynajmniej tyle, ze bez wiekszych trosk i problemow finansowych moga sie utrzymac na godnym poziomie i cos niecos odlozyc, ale z drugiej strony sa malo pomyslowe, nie potrafia same zapewnic sobie przyjemnosci i rozrywek i sa zachlanne (nie potrafia sie cieszyc z tego co maja tylko zawsze porownuja sie do bogatszych). Takim osobom pieniazki szczescia nie daja, bo po pierwsze nie potrafia sie cieszyc, po drugie, nie umieja ich wykorzystac. Ale nawet one bez tych pieniedzy poczulyby sie o wiele bardziej nieszczesliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×