Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HELP MEE! Brak ochoty na seks!

Wypomniałam facetowi ze nie mam orgazmu podczas seksu! To normalne? 5 lat razem?

Polecane posty

Gość HELP MEE! Brak ochoty na seks!

i 0 orgazmow, tylko lechtaczkowy po seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkk
Ja mam z moim mężęm najczęściej i zawsze najlepsze przy seksie oralnym. A przy normalnym, to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestolattekk pytong 21cm
a on ci wypomniał ze mu nie połykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Ale powiedzialas mu o tym dopiero po 5 latach?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jateżjateż
nie miałam nigdy, jakos musze z tym zyc:/ radze sobie sama:P inaczej sie nie da. facet nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj faceci faceci...
help me ...a może NAJPIERW niech on cie doprowadzi do łechtaczkowego , a póżniej "normalny" stosunek - powinno byc leepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELP MEE! Brak ochoty na seks!
łechtaczkowy mi daje... zawsze.... ale cholera po seksie i pochwowego nie mialam ani razu! a wczoraj juz tak mna trzeslo ze nie dalam rady i napisalam mi z 10 smsow! napisal ze nie wieddzial i sioe postara ale cos dzis te starania znow gowno daly ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boond
po dobrej minecie nie każda kobieta chce sex-u albo niech twój facet się zabiera lepiej do pracy albo poddaj mu coś albo niech on kończy lizaniem innej rady nie mam ale chcetynie dosiem sie sam coś mozr nowego i innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakt
Oj, to ja tak mam. Uważam, ze moj mąż w minecie nie ma sobie równych jak dla mnie. Zwykle jestm juz po tym tak zaspokojona, ze nie potrzebuje juz seksu. Aczkolwiek nie powiem, ze tez bywa fajnie jak zaarz po tym przechodzimy do czegos ostrzejszego. Ale lizanko musi być, to podstawa jak dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boond
ano właśnie moja żona po dobrym lizaniu wel całkiem po 69 nie ma już ochoty na inne figle jak ja skreci a ja dopiero zaczoł bym dalszą zabawę wiec konczę nieraz reką niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakt
My jak dobrze zadamy sobie 69, to pozniej przez chwile dojsc do siebie nie mozemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijkr
autorko-moze bys sie tak walnela czyms ciezkim w lepetyne-co?Moze wtedy by DOTARLO wreszcie do ciebie i do innych facetek to-ZE FACET NIE MA Z TYM NICZEGO WSPOLNEGO !!! Kiedy wy facetki wreszcie znormalniejecie???!!!!To jest tylko i wylacznie twoja wina.Twojego niedorozwoju czy nierozbudzenia.Wy zawsze szukacie winy za wasze niepowodzenia wszedzie wkolo tylko nie U SIEBIE !!!"Najlepszym winnym" jest oczywiscie facet!!! To sie nazywa pretensjonalnosc i kilka innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iosksk
""""boond po dobrej minecie nie każda kobieta chce sex-u albo niech twój facet się zabiera lepiej do pracy albo poddaj mu coś albo niech on kończy lizaniem innej rady nie mam ale chcetynie dosiem sie sam coś mozr nowego i innego"""" ---facet-ja naprawde nie chcial bym byc niegrzeczny.Zatem napisze tylko tyle-jak niemasz pojecia w temacie-to sie nie wymundrzaj.Idz lepiej wytrzec kurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×