Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracodawca...

mam sklep zarabiam mniej niz pracownik

Polecane posty

Gość a jak wygląda
bez ręki póki co jeszcze nie wiesz jak u ciebie wszystko się potoczy więc przestań się pysznić, poza tym skąd wiesz na jaką skalę był mój biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa...ja mam to samo tylko ze w spożywce.Sklep jest od 5 do 20 , 8 godzin sama stoję za ladą ale nie dam rady stać 15 godzin sama więc pracownik musi być. W pobliżu biedronka, tesco i teraz za pare dni otworzą kaufland....chyba trzeba bedzie pomysleć o zamknięciu , bo bez sensu robić na czynsz zus i na pracownika...nasz kochany kraj ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sklep-mieszalnia lakierów samochodowych od września,sama pracuję i po opłaceniu wszystkiego zostaje mi ok 3 tyś,nie dużo ,myślę o otworzeniu drugiego punktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam pytane? Czy żeby otworzyć mieszalnie lakierów trzeba mieć jakieś doświadczenie w tym temacie lub znajomości z lakiernikami? Pytam, ponieważ też myslałam o tej branży. Pozdarwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okasia100.Ja przez jakiś czas pracowałam u kogoś w takim sklepie ,trochę się nauczyłam ale to nie jest wielka sztuka jak dobierasz komputerowo lakier.Żadnych układów nie mam z lakiernikami,powiesiłam plakaty w możliwych miejscach,w każdej wsi ,miasteczku ktoś maluje,legalnie bądż nie legalnie maluje w stodole,garażu i są klienci.Ważne żeby znaleść dobrego dostawcę tzn z dobrą ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź:) Napisz proszę, czy oprócz mieszalnika warto coś jeszcze mieć w sklepie? U mnie jest niedaleko sklepik, w którym pan ma mieszalnik, ale również materiały budowlane, drewno kominkowe, farby do ścian itd. Ja myślałam tylko o mieszalniku..no ale nie wiem czy z tego jednego można sie utrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jeszcze preparaty do czyszczenia aut,ale na tym nie ma zarobku ,lecz sklep jest bardziej kolorowy,taśmy,kombinezony jednorazowe,papier do szlifowania .W jak dużej miejscowości chcesz otworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..woj. śląskie. miasto ok. 60 tys. mieszkańców. Czynsz byłby rzędu 1500 zł. Jeśli masz rady dla mnie będę zobowiązana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..czyli rozumiem że asortymentowo trzymasz się branży samochodowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a czy jest szansa aby lakiernicy też chcieli się zaopatrywać w takim sklepie? Czy oni kupują raczej z innych źródeł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w dużym mieście mieszkasz.Ja mam na wsi koło dużego miasta.Możesz pojechać do zakładów lakierniczych i porozmawiać,czy będą zainteresowani.Poszukaj w internecie zakłady w twoim obszarze i popytaj się od ludzi kto gdzie robi na lewo bo tych jest najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..czasami lepiej handluje się takimi rzeczami na wsi niż w mieście, gdzie jest większa konkurencja..:) Dziękuję ci bardzo za informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szłeps
Bo trzeba wiedzieć co sprzedawać. Rozejrzyj się po allegro, to jest tzw kopalnia pomysłów- tylko, że trzeba z głową coś wykombinować :) http://www.tradewatch.pl <- tutaj masz świetną ściągawkę :) Oni sprawdzają w co się opłaca inwestować- bardzo fajna stronka- dostajesz cały raport- a w dodatkuprzez tydzień możesz przetestowac :) Polecam ogólnie-bo się bardzo przydaje- wiem po sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×