Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

wyjazd do uk

Polecane posty

kto ze mna? zdecydowalam sie kolejny raz na wyjazd bylam tam od 2008 do 2010 wrocilam rok temu we wrzesniu w maju wyjechalam znowu i wrocilam w lipcu teraz wyjezdzam znowu i zostaje tam, nie wiem na jak dlugo chcialam studiowac, uczy sie, rozwijac ale tu nie da rady kto rowniez wyjezdza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na 100% przekonana ze dobrze robie mam 22lata, zaczelam rok temu studia, rzucilam bo to nie bylo to teraz zaczelam znowu i czuje ze to jest to(dziennikartswo i komunikacja spoleczna ale chce isc bardziej w komunikacje spoleczna) ale co mi po tym skoro ja mam rodzicow w uk, predzej czy pozniej tam wyladuje wiec nie oplaca mi sie samej tutaj siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty znowu
jedz dziewczyna i nie pisz o tym ciagle:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze, studia nie zajac nie uciekna, mloda jeszcze jestes :) a zawsze mozesz tam studiowac :D zycze powodzenia, co prawda moj maz wyjechal niedawno wiec nie wiem do konca czy podjelismy dobra decyzje ale mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tam bylam 2 lata ale wlasnie wrocilam rok temu na studia i to byl blad rodzice mnie namawiali zebym zostala, mialam dobrze platna prace, niezbyt ambitna (operator wozka widlowego) ale fajne towarzystwo bylo, atmosfera w pracy swietna wiec tak sobie pracowalam :) teraz musze z rodzicami ejszcze o swoim planie porozmawiac, bo narazie sa zdania ze co chwile zdanie zmieniam, maja racje ale ja nie czuje sie tu dobrze i jak wyjade to wtedy na stale, a przynajmniej na pewno na 5lat a gdzie twoj luby wyjechal? jestescie sami czy z dziecmi? moi rodzice mieszkaja z moja mlodsza 14letnia siostra, mloda chodzi do angielskiej szkoly, zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty znowu
pisz jak ci ulży że obcy ludzie powiedzą ci co zrobić ze swoim zyciem:D bo wychodzi na to że sama nie wiesz co z sobą zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveuk
ja mam 26 lat ,bylam w anglii 5 wrocilam i zaluje ,nic tu nie robie ,prace jako kasjerka tylko udalo mi sie zdobyc , teraz juz nie pracuje , pluje sobie w twarz ze wrocialam ale tez rodzice mnie anmowili do tego , mysle ze tez musze wrocic , bo tam zylam an poziomie jakisms i lubilam swoje zycie bardzo , czulam sie szczesliwa a tu tylko wegetuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rodzicow w okolicach northampton, ale sama wybiore chyba okolice birmingham wieksze miasto, wiec lepiej ;) ja lece wlasnie na swieta i chyba juz zostane w polsce fajnie ale na urlop jak ma sie funty w kieszeni to jedyne co moge powiedziec po rocznym pobycie w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie namawiala kolezank zeby wracac bo nauka bo to bo tamto chcialam tez cos zmienic w swoim zyciu bo z bylym zaczelo sie pierdzielic, a terz widze ze bylam od niego uzalezniona nie bylam wtedy w ogole szczesliwa anglia wydawala mi sie szara, nudna, praca dom praca dom gowno prawda ludzie normalnie zyja a ja ciagle w domu, pod bylego wszystko ustawione teraz nie slucham nikogo tylko siebie, a po prostu pytam ludzi o opinie, ale sie nimi nie kieruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lece na luton ale mam nadzieje ze dolece na luton :P rok temu krazylismy w powietrzu pol godziny, a pozniej zstalismy skierowani na standted i tak dobrze bo mielismy ladawac we francji :o pasy na luton byly pokryte sniegiem i lodem i nie chcieli ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lece w grudniu byc moze
mnie kolega chce sciagnac, ale tutaj mam meza i dziecko i tez wegetujemy, Tam mam kolege ktory jest z ona i dziecmi siedzi piec lat, nie maja dla mnie pracy ale powiedza ze mi pomoga mnie przenocowac.Rozumiem co ludzie do mnie mowia po angielski i sama tez mowie. Nie jest to erfekcja ale kali pic kali robic plus cos wiecej to ok. POwiem szczerze ze sie wacham, ale tuta naprawde wegetujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lece w grudniu byc moze
ale robie byki sorki to przez to ze klawiatura mi cos szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×