Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaskajaco

Restauracja Ganesh - Warszawa ?

Polecane posty

Gość kaskajaco

witajcie dziewczyny gościła, któraś z was w restauracji Ganesh na Wilczej? Znajomi ciągną mnie tam na lunch w poniedziałek, ale nie wiem... jak jedzenie? Wiem tylko, że to oryginalna kuchnia indyjska, której osobiscie nie próbowałam...pomóżcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faccka
dziewczyno nad czym Ty sie zastanawiasz??????????? chcą cie zabrać na luch to idz do tego Ganesha i po sprawie!! ja tam byłam z 2-3 razy wieczorkami i było bardzo klimatycznie. ale juz abstrahując od tego - spotkaj sie z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskajaco
no byłam z nimi i musze ci powiedziec ze byłam oszołomiona wystrojem tego Ganesha. Poprostu marzenie restauracja!!! Jesli ktos lubi chodzic do restauracji a nie był w Ganeshu to znaczy ze malo o wiem o restauracjach. Takie jest moje zdanie. Osobiście polecam Masala dosa, świetny naleśnik:L)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dryg
Dobre, ale do jedzenia w Indiach sie umywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskajaco
tego nie wiem czy to w Ganeshu sie umywa czy nie, bynajmniej dla mnie było bardzo dobre;). A byłaś/byłeś w Indiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dryg
Tam mieszkają moi tesciowie wiec jak mama mojego męża coś ugotuje to trudno sie od jedzenia oderwać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskajaco
hehe no to masz fajnie nie ma co:). Ja tak powiem szczerze na samym początku byłam sceptyczna co do ich kuchni, wydawalo mi sie ze jest za pikantna jak dla mnie. Ale mi na Wilczej udowodnili ze sie jednak myle:D. A tak w ogole to jestes z Warszawy? moze bysmy sie wtedy spotkały na jakiejs indyjskiej uczcie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dryg
Niestety nie:( obecnie mieszkam w austrii. A Co do jedzenie, to Ono naprawde jest bardzo ostre i na poczatku myslalam ze mi jezyk spali ale juz sie przyzwyczailam. Chodzi mi oczywiscie o jedzenie w indiach, bo w restauracji nie daja tyle przypraw poniewaz zdaja sobie sprawe ze malo jaki zoladek polaka nie sprawial by klopotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nniolka
dziewczyny a w tym Ganeshu to można się wybrać na jakąś romantyczną kolacyjkę? Zastanawiamy sie z mężem jak uczczić naszą 10 rocznicę ślubu i myślimy właśnie nad Ganeshem. Co możecie powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewniaczczka
nawet trzeba;). Jak wchodzisz do Ganesha, to po prawej stronie przy oknie masz takie miejsca gdzie mozesz sie zasłonić i ten wieczór będzie tylko wasz:). Zadzwoń tam i zarezerwuj sobie miejsce - wtedy to będzie faktycznie romantyczna kolacyjka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nniolka
no dobra to zamawiam stolik na wilczej na sobote. jutro tam zadzwonie. Obyś sie kochana nie myliła i oby nasz wieczór sie udał:). A co polecasz zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nniolka
normalnie dziewczyny restauracja jest bomba:). Ja nigdzie indziej nie widziałam tak wystrojonej restauracji jak ten Ganesh:). No i jedzenie też bomba:0. Na bank tam wróce:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewniaczczka
no widzisz, to sie bardzo ciesze, że CI się podobało:). To teraz czas na odwiedziny na Grzybowskiej co?:D Przynajmniej będziesz miała okazję porównać jak jest na Wilczej a jak na Grzybowskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nniolka
wydaje mi sie ze jedzonko będzie takie samo:). Oba i na Wilczej i na Grzybowskiej są dobre miejsca na lunch dla pobliskich biurowców, a znowu wieczorkami można na Wilczą wpaść na kolacyjke, a na Grzybowską na drina:) co kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peterra
Dziewczyny a jak oceniacie, czy ta restauracja to dobre miejsce na wyjście np. na lunch czy raczej romantyczną kolację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nniolka
Zbyt drogo? :) DObry lunch za 20zł, także nie jest drogo. A moim zdaniem lokal i na lunch i na kolację dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peterra
Kurcze chyba się wybiorę do ganesha i sam ocenię jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nniolka
Skocz, przetestuj i daj koniecznie znać czy Tobie podpasowała kuchnia indyjska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peterra
Byłem, trafiłem na wilczą jakoś ok. 14-tej i załapałem się na te zestawy lunchowe, było to w piątek i podawany był kurczak w sosie pomidorowym, z indyjskim ryżem i tymi wielkimi plackami z mąki indyjskiej. Jedzenie było sycące, bardzo mocno doprawione, ale ja tak lubię :) A za cały zestaw dałem 20zł, także IMHO dobrze że się wybrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nniolka
piątkowe są faktycznie świetne jeśli chodzi o tego kurczaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponterka
Czy w tej restauracji serwują cokolwiek dla wegetarian??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nniolka
Jest cały wybór dań wege, także bez problemu coś dla siebie znajdziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllik
Boże jaki bezczelny SPAMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do dupy musi byc ta restauracja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak było kiedyś, ale teraz owszem, są potrawy dla wegetarian. Menu można sobie sprawdzić chociażby na stronie, wybór wegetariańskich potraw może nie jest zbyt duży, ale coś zamówić można. Ja akurat jak tam bywam to zawsze biorę coś niewegetariańskiego :) Jakiegoś kurczaka lub baraninę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreto86
Nie byłem tam... natomiast moja ulubiona restauracją w Warszawie jest Gallo d'oro www.facebook.com/restauracjagallodoro jesli ktos nie byl to koniecznie niech wstąpi kiedyś :) warto- na prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaWawa
Wszytko zależy od tego jaką kto lubi kuchnię. Jak ktoś szuka czegoś włoskiego to może udać się do Doppio, jak wolimy polskie dania to Zapieczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje Antich Caffe- wloska restauracja. Czesto chodze na lunch na kanapaki, swietne sa. Restauracja miesci sie na kabatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam nowy lokal przy Zwycięzców 4 - www.sushiwesola.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Wilczej to w Salto byłam i tam maja bardzo dobre jedzenie, steki przede wszystkim, moje ulubione, klimat tez fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×