Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co raz blizzzzzej swieta,

autko na akumulator dla 2,5 latka?jakie polecacie?

Polecane posty

Gość co raz blizzzzzej swieta,

chcilabym kupic takie dla wnuka na gwiazdke -myslicie ,ze warto,a jesli tak to jakie ,na co zwracac uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielkaaaa........
Ale fajna z Ciebie Babcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielkaaaa........
Na rozmiar,na akumulator żeby szybko się ładował i długo jeźdźił, żeby można było nim sterować przez radio,żeby miał mp3 w środku i żeby miał realistyczny design i alufelgi podobne do prawdziwych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielkaaaa........
To tak myślę że, jak bym była takim 2,5 latkiem to, tak bym właśnie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co raz blizzzzzej swieta,
staram sie !A tk naprawde to dla mnie jest to chyba wieksza frajda niz dla malego jak widze radosc na jego buzi i ten blysk w oczkach.Ostatnio widzial takie autko u znajomych i bardzo go interesowalo ,ogladalam juz w internecie jest ich mnostwo ,tylko ktore wybrac(tak w granicy 200-500 zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielkaaaa........
Ja mam córę 19miesięczna i ostatnio poszłam z nią hurtowni zabawek tam było dosyć duże takie osobowe auto na akumulator za 400 wsiadła do niego i wysiąść nie chciała-jeśli dziewczynce się tak podoba to chłopak będzie pewnie w 7 niebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze auto było zakupione w takiej samej cenie ale dodatkowo posiada radio., które sprawia mu niezla frajde więc kupuja zwróc uwage czy tez posiada je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co raz blizzzzzej swieta,
balnea-fajne to autko ,ale bedzie dobre dla 2,5 latka?Ma ono pilot dla rodzicow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielkaaaa........
ha ha to widze że wszystkie dzieci tak mają,moją jak sadzam na kolanach w swoim aucie to pierwsze co robi to wlącza radio))) dopiero potem za kluczyk łapie)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście bym takiego autka nie kupiła :( 100 razy wolałabym juz rowerek biegowy jak autko plastik-fantastik i do tego na plastikowych kołach, czy tez z paskiem gumy :( dla mnie mega hałaślowy kolos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To auto nie ma pilota. Z pilotem były tylko autka z jednym silnikiem ale one sa bardzo słbe i nie pojada ani po trawie ani po nierównej powierzchni, dlatego zdecydowalismy sie na to silniejsze bez pilota, z biegiem czasu sam nauczy się kierować. Dodam że synek miał 2 latka i dwa miesiące jak mu je kupilismy. Pomagamy mu kierować, bo sam jeszcze sobie nie radzi. Ale przewaznie jedziemy z nim w miejsca gdzie sa duże place trawnikowe. Tam sobie sam jeździ w kółko. Nie trzeba pomagac mu kierowac . sam wrzuca biegi. Dodam że jazda na słabszym biegu wcale go nie rajcuje, sam włancza sobie radio wrzuca dwójke i heja do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielkaaa - to autko co wrzucilas jest świetne ale sa bardzo słebe, nie po każdej powierzchni pojedzie. Na poczatku tez pojechalismy po takie ale po sprawdzeniu autka i rozmowa ze sprzedawca wyszlismy ze sklepu z tym autem z mocniejszym silnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój syna ma motor
i ja bym nie kupiła 2 raz takiej zabawki. Tak jak pisze blondyna to wielka kupa plastiku. Lepiej rowerek biegowy. Na prawdę to większa frajda dla dziecka. Zabawa motorkiem trwała kilka dni. Potem poszedł w odstawkę. Na rowerze jeździł cale lato i jesień i jak tylko będzie pogoda to nadal będzie jeździł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyna.d - nie można krytykowac tego czego sie nie ma. ja nie musialam stawac przed wyborem czy autko czy rowerek. Moje dziecko ma i auto i rowerek trójkołowy i rowerek biegowy. I każde z tych pojazdów ma swoje zalety i wspaniale się spełnia każde z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój syna ma motor
No właśnie jak pisze dziewczyna wyżej. Te auta są do niczego. Po trawie nie pojedzie, pod górkę nie uciągnie. Po nierównym nie pojedzie. Jak jest mocniejszy silnik to i cena spora. Trzeba by wyłożyć z 600 zl albo i więcej żeby to miało sens. Za 250 zl można kupić świetny rowerek biegowy droga babciu. A wnuczek będzie miał tyle samo radości,jak nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella - z tym że ja nie dokonywałam wyboru :D autko na akumulator jak i quada na pedały - oba mega wielkie i oba na plastikowych kołach Syn dostał na urodziny :D a rowerek biegowy 1 dostał od chrzestnego a 2 od nas i oba na gwiazdke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym rowierkiem biegowym to prawda. Bo o tej porze roku autkiem nie wyjeżdźamy bo za zimno a rowerkiem nadal pomyka i świetnie mu to nawet idzie. Rowerek jest oprócz zimy na każda pore roku a samochodzikiem jezdzi tylko jak jest w miare ciepło. Bo potem wiadomo zimno na dworze a siedza w aucie nie rozgrzeje sie a na rowerku pracuje i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o licytacje kto co ma. Tylko o poradę dla babci odnośnie autka. MOże wnuczek babci ma juz rowerek dlatego chce kupić auto. Ja wiem jedno mam zywe dziecko wszędzie go pełno i on bardzo lubi zarówno autko jak rowerki, to zalezy od dziecka i od tego czy sa warunki do trzymania takiego autka bo jest dość spore. U mnie auto sprawdziło sie napewno nie stoi i nie zachodzi kurzem, no teraz tak bo zimno na dworzu ale całe lato i poczatek jesieni jeździł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielkaaaa........
A może babcia chce kupić wnuczkowi żeby szalał po domu?:PPP Może jak moi rodzice ma 400powierzchni użytkowej i 32metry korytarzy? Po domu każde byłoby dobre na domowe zimowe szaleństwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój syna ma motor
Tak ale napisała ze do 500 zł, a 500 zl to niestety mało na taką zabawkę. Trzeba dać w okolicach 600 i w górę zeby ta zabawka miała sens. W innym przypadku będzie to tylko niepotrzebny szmelc bo dziecko nawet nie będzie mogło samo się odpychać. Jeśli nie rower to polecam takie autko. http://allegro.pl/little-tikes-jezdzik-pick-up-samochod-4784-cars-i1928389277.html http://allegro.pl/jezdzik-zygzak-mcqueen-cars-samochod-little-tikes-i1943497640.html http://allegro.pl/auto-jezdzik-policja-little-tikes-nowosc-i1943497621.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki - nic mi do tego co Pani Babcia kupi, ja jedynie piszę swoje zdanie - nasze autkiem jeździ już 3 dziecko, zatem przy najmniej nasz egzemplarz mogę uznac za dość wytrzymały co jest zapewne plusem. mnie jedynie dobijały w nim te plastikowe koła z paseczkiem gumy, hałaśliwe nie miłosiernie, i wiem ze dzieci zachwycone gdy autko dostawały, rodzice zaś zachwyceni gdy je przekazywali dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co raz blizzzzzej swieta,
dziekuje za opinie.Moj wnuk juz ma rowerek biegowy i jest zadowolony ,ale czesto jak idzie z synowa na zakupy,poczte itp...to nie daje rady wrocic o wlasnych silach gdyz mieszkaja na wiosce(wiadomo wszedzie daleko)a na dodatek dosc duze górki .I synowa musi niesc zakupy ,rowerek ,a zdarza sie ze i małego.Jesli dobrze doczytałam to kupujac autko warto zwracac uwage zeby mialo 2 silniki zeby bylo mocne .Czy na cos jeszcze zwrocic uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec i ja sie wypowiem . moje dzieci maja skuter 3-kolowy na akumulator. kupilismy synwi na 2-latka. akumulator trzeba ladowac najlepiej 12h .na 3 godzinna jazde w zupelnosci wystarczy . moj syn mial tylko melodyjki ,zadnego radia czy czegos w tym stylu . ... duzy plus jest miec taki akumulatorowy skuter poniewaz nawet 60latnie dziekco na tym pojedzi (waga do 30kg) a jesli chodzi i auto (szwagierka ma ) na pilota. to duzy plus jest ,ze wogole ma pilota! mozna wsadzic dziecko i kierowac. a skuterem musi sie juz dziecko nauczyc a to troche czasu zajmuje .... no a taki minus auta ,ze juz 6-letnie dziecko nie wsiadzaie poniewaz sie nie zmiesci! wybor nalezy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skuter jest u nas od 3 lat ale akumukator musielismy wymieniac (cena okolo 20zl) a tak to nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co raz blizzzzzej swieta,
takie autko z dwoma silnikami o mocy 30 w uz wystarcza czy raczej mocniejsze .I jeszcze mam pytanko jaka dlugosc najlepsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa i jej 2 przystojniaków
Witajcie, Jeśli chodzi o moich chłopaków to jeżdżą Mercedesami (hihihi). Precyzyjniej mówiąc kupiliśmy im licencjonowanego Mercedesa model SLK w kolorze czarnym. Chłopcy są w wieku 1,5 i 3,5 roku i uwielbiają tą zabawkę, a ich rówieśnicy mają im czego zazdrościć. Oczywiście młodszy nie kieruje sam, ale na szczęście auto wyposażone jest w pilota i można go wozić samochodem, co daje mu wielką radość. Starszy jeździ sam i nie pozwala, żeby sterować za niego. Auto jest śliczne, lakierowane z oryginalnymi znakami Mercedes-Benz. Kupiliśmy go w sklepie internetowym http://www.sklep.art-logic.com.pl/pojazdy-na-akumulator-c-44.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że tak auto na akumulator musi być przede wszystkim bezpieczne. ja mogę polecić ten sklep http://jokomisiada.pl/ mają bardzo duży wybór samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×