Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lotta23

Jak zdobyć jego zainteresowanie ?? internetowe ,,love''1

Polecane posty

Więc opowiadam od początku 2 miesiące temu poznałam fantastycznego faceta niestety przez internet świetnie nam sie rozmawiało wiec wymieniliśmy sie komunikatorami gg i tam piszemy od tamtego dnia aż po dziś Na początku rozmawialiśmy o błahych sprawach później bardziej osobistych jak to kolega z koleżanką po jakimś czasie jednak zauważyłam że za bardzo się angażuję w te nasze rozmowy i ciągle jest ich mi mało, powiedziałam mu o tym a on stwierdził że w takim razie musimy sie spotkać bardzo sie ucieszyłam bo bardzo chciałam spotkania na żywo, po tym jednak zmieniliśmy temat a później kilka dni z kolei nie wracał do niego relacje sie zacieśniały rozmowy toczyły sie nadal bardzo fajnie, po pewnym czasie dostawałam wirtualne buziaki mówił że chciałby mnie przytulić że mnie bardzo lubi i takie tam ale kiedy 2 wspomniałam o spotkaniu powiedział spokojnie spotkamy sie czas mija dalej nadal mi zależy i nadal rozmawia nam sie świetnie ale dla mnie to za mało nie chce tylko wirtualnych rozmów chce go poznać ! Wiem że w tzw,,realu' wszystko może okazać inne ale to nic wtedy przynajmniej będę wiedziała że nic z tego a jak na razie strasznie się dręczę i ciągle o nim myślę nie mogę tak dużej za wiele mnie to kosztuje, może lepiej będzie odpuścić sobie całkowicie ? i skończyć naszą wirtualną znajomość ? Albo iść na całość i powiedzieć mu że dłużej tak nie dam rady ? Myślicie że on w ogóle chce mnie poznać ? Jak mam sprawić żeby chciał spotkania ? Wydaje mi sie że naprawdę mnie lubi i dobrze mu sie zemną rozmawia. POMÓŻCIE bo ja naprawdę juz nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×