Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakłopotana233333

zniechecenie do seksu

Polecane posty

Gość zakłopotana233333
to czy nie jest egozista to sie okaże, ale skoro mówi ze woli zaczekać z seksem by mnie nie krzywdzić jak nam bym nie ywszło to może o czymś to świadczy:) Żeby kochać się z kimś obcym, przypadkowym itd trzeba być silnym by po seksie poradzić sobie z tymi wyrzutami które gniębią człowieka wiem że ja bym nie potrafiła, nie dała sobie rady potem, wyrzuty sumienia mnie by zjadły:) Coś w tym jest że jak dziwczyna czuje sie bezpiecznie, dobrze jeje, facet jest czuły troszczy sie o nią to sama zabiera się za robote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolec21
to typowe,mozna sie zniechecic,ja dopoki nie znajde murzynkialbo latynoski dopoty nie bede z zadna inna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Espresso27Artur
Jakie wyrzuty sumienia ? :) kiedy się kogoś pragnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana233333
ale mówimy o seksie z partnerem czy z całkiem obcą osobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostrego seksu z nieznajoma nikt nie przebije :D To sa emocje nie do opisania :D Tego poprostu trzeba sprobowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Espresso27Artur
Wystarcza mi świadomość że do tego mogłoby dojść ... Na więcej nie mogę sobie pozwolić ... Życie ... Zobowiązania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana233333
no tak nie możesz ja moge i nie korzystam:) no właśnie wy faceci inaczej podchodzicie do seksu z nieznajomą osobą ja bym tak nie potrafiła a dla was jest coś ekstra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Espresso27Artur
Coś ekstra to fakt że kobieta chce a ty jej mówisz że nie możesz gdyż jest coś ważniejszego w Twoim życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze w innym swiecie zyje :) Dla mnie kazdy dzien to cos nowego, czegos nowego sie ucze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana233333
pogodny ale potrafisz sie tym cieszyć :) Espresso27Artur a takie podejście mi się bardzo podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×