Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sie zapytam,

maly pies pilnujacy, nie stanowiacy zagrozenia dla wlascicieli ????

Polecane posty

Gość tak sie zapytam,

witam, mozecie polecic mi jakiegos psa, malego, ale czujnego i glosno szczekajacego na obcych? chodzi mi o moihc rodzicow w wieku emerytalnym, zeby pies byl ich towarzystwem, pociecha, ale takze , jak ktos sie wlamie do domu, to zeby byl czujny i szczekal (ale zeby nie szczekal w nocy bez powodu rowniez) a wiec nie chodzi o rotweilery, pitbule, amstafy, dogi argentynskie, ktore by byly znakomita ochrona, ale takze zagrozeniem dla nieobytych wlascicieli chodzi o dosc malego, niegroznego psa, ale ktory jednak moglby odstraszyc przypadkowego wlamywacza glosnym szczekaniem, a przynajmniej obudzic rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kwestii fomalnej
Sznaucer miniaturowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sambaaaaaaaaaa
Pytasz o rasę czy oczekujesz konkretnych propozycji konkretnych psów? Niemal każdy pies będzie szczekał gdy ktoś obcy wejdzie do domu. Szczególnie nocą, gdy domownicy śpią. Taka już ich natura. Tak samo słysząc kogoś za drzwiami, psy szczekają ;) Jeśli szukasz konkretnych psiaków, pojedź do pobliskiego schroniska, przytuliska, a jednemu psu zmienisz świat :) One tam szczęścia nie mają... zima idzie. Jeśli jesteś z mazowieckiego, zapraszam na stronę znajdki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfiajfa
yorkshire terrier maly, bardzo przyjaznie nastawiony do ludzi, ale głośny jak ktoś wchodzi do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna zagwozdka
owszem yorki szczekaja ale jak dla mnie non stop i to takim piskliwym głosikiem- zwariowałabym przy yorku, no chyba że tego co znam to taki model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoN
Polski Owczarek Nizinny, pies idealny, chociaż to typowo polska rasa niezbyt popularny w naszym kraju, a szkoda. Naprawdę polecam! W necie jest sporo informacji na temat tej rasy psów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghd
zgadzam się owczarki nizinne to psy średnie, ale pilnują obejścia jak żadne inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo nie yorki odpadaja, one
szczekaja ale nikt się zza drzwi takiego szczekania nie przestraszy :D A co do tego, ze non stop szczekaja to się nie zgodzę, zależy od psa. Ja mam 2 yorki, jeden szczeka "grubym" głosem ale tylko na obcych, nie bez powodu, ogólnie jest cichym psem ale drugi to szczeka non stop :o i to wlaśnie tym piskliwym głosem... Ja proponowałabym kundelka ze schroniska, średniego wzrostu :) Sama mam takiego i na ogół jest cichy ale na posesję nikogo obcego nie wpuści, szczeka jak ktoś zbliża się do bramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illnikko
A ile chcesz wydać na zakup rasowego szczeniaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×