Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arek 21

Wstydze sie Powiedziec dziewczynie czego pragne

Polecane posty

Gość Arek 21

Witam. mam na imie Arek mam 21 lat pochodze z Warszawy Razem z dziewczyną mieszkamy juz od 5 miesiecy razem. Wspolzyjemy ze sobą dosc dlugo . W lozku jest cudownie . Robie to co chce . tylko jeden maly problem . nie umiem sie otworzyc tego czego ja pragne . : P Chcialbym zeby Jak to sie mowi "zrobila mi tecze na Penisie" Ale wstydze sie jej to zaproponowac;p ze bede jakims idiotycznym fetyszystom . Wiece moze albo ktos mi poradzi . jak Chociaz troszke ugadac. Zeby wiedziala/zalapala o co mi chodzi i czego bardzo pragne ? . czekam na Racjonalne odpowiedzi . Przepraszam za bledy . Z góry Dziekuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek 21
"Robie to co chce" W sensie to co Ona chce : P. Bo ona sie umie przedemna otworzyc . mi troche glupio . Czekam na POMOC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAAHAHA
PIERDOLE WAS W DUPE NIE POMOZE NIKT. Zycze wam zebyscie zdechli wszyscy w te swieta i wyruchal was i waszych starych w nocy swiety mikolaj w dupe . i zostawil pelnego spermy kondoma pod choinką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może sam zainteresowany się wypowie? Przyznam szczerze, ze spodziewałam się czegoś gorszego niż szminka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek 21
Chciałbym też zaprosić do łóżka mojego kolegę geja ale nie wiemnjak jej to powiedzieć pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×