Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrrrrrrrrrrina

tylko oral :(

Polecane posty

Gość Orient3O
Co ty skovron pieprzysz ... przecież to ty mi dałeś sperme byka na głowę i wgl to jak dupcia ? nadal boli ? :) ma boleć xaxaxaxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HardCore468
Juz wróciłem, ale mnie jajca bolą, tam mi je Stefan wysciskał że aż spuchły , ale TAK MA BYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skovron
HardCore468 , ja właśnie też wracam od kolegi tylko że jemu całą dupe wylizałem jestem wkurzony bo potem okazało się że przed lizaniem na kiblu srał i dupy nie podtarł potem jak go walnąłem to on mi oddał i zaczął mnie w dupe ruchać prawie odbyt mi wyciekł , ale przyznam że było całkiem przyjemnie :) Chwikle nie do zapomnienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skovron
Szkoda że orient nadal ma orgazm , tak mu kiełbase robiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orient3O
skovronik hehe , tak na serio to możesz wpaść do mnie bo właśnie mój mały szkrab się troche wyprostował i nie mam z kim się ruchać to psu jajka liżę , jak chcesz to przyjedź dupcie mi wyliżesz : D : D: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skovron
Teraz nie mogę bo język mnie boli , ale jak już przestanie to chętnie zaoferuje dobrą kiełbaskę , nigdy tej chwili nie zapomnisz a wgl to idę się przewietrzyć bo matka mi bąka na twarz puściła i strasznie śmierdzi FUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skovron
A wgl to jednak zostane , lubię wąchać bąki a zwłasza kiedy robi to moja mama wtedy czuje się taki zdominowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skovron
A wgl to jednak zostane , lubię wąchać bąki a zwłasza kiedy robi to moja mama wtedy czuje się taki zdominowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HardCore468
Czy to źle że najpierw mojego ojca pies rżnie w dupsko a po psie dopiero ja swojego ojca rucham ??? chyba prawidłowa kolejność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roland22
Następny pojebany fiucik....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john james30
wrzuć mu viagrę do kawy lub red bulla to zobaczysz jak będzie skakał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skovron
Ostatno rozrusznik z djadamosem oddawali mi kał do buzi a rozrusznik jeszcze spijał pissing z mojej pyty tak się tarzaliśmy w ekstrementach aż djadamos wytrysnął a rozrusznik ten stary ruski pedalich zjadł jego cuuma! I To wszystko się działo w pokoju administratorów gry na torrentach org !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozrusznik to kiedy spotykamy się na torentach na lizanie odbytów i jedzenie kału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty skovron fajfusie i sprzedawczyku jeszcze długo nie dołączysz do mnie i ROZRUSZNIKA ! Możesz się pruć z orientem3O suko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×