Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brillan.pl

Czego wam brakuje w sklepach internetowych z biżuterią?

Polecane posty

Gość Brillan.pl

Oczywiste jest to że sklep internetowy powinien sprzedawać biżuterie... Jednak ja chciałbym wiedzieć co byście chcieli otrzymać czego nie otrzymujecie od takiego sklepu? Pytam o relacje, obsługe, asortyment, rabat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwika
Mi chyba brakuje jakiegos porównania, abym mogła zobaczyc jakiej wielkosci jest biżuteria ale jakoś daje rade jak są same cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karatyna potas
mi brakuje mojego zakresu tematycznego, bo albo biżuteria jest jak dla babć, albo dla małych dziewczynek (plastik, kwiatki) Podoba mi się ciemne złoto, stal chirurgicnza tytan Marzą mi się ozdoby steampunkowe ale prawdziwe a nie szajs jaki znajduję na allegro ;/ A więc: asortyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakuje mi porzadnie
wykonanej, CIEKAWEJ bizuterii z PRAWDZIWYMI kamieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi brakuje prawdziwych
informacji. np wasz naszyjnik http://www.brillan.pl/naszyjniki/naszyjnik-turkusowy-usmiech.html to gowienko warte 30zl, nie 160 i zamiast pisac ********** Naszyjnik Turkusowy Uśmiech Dostępność: W magazynie OPIS Naszyjnik wykonany ze srebra tybetańskiego z dłuższym zapięciem. Motyw wieńczący naszyjnik wyglądem przypomina uśmiech. Dolna „warga wykonana jest z turkusów, w których środku znajdują się małe kryształki. Górna „warga zaś wykonana jest ze srebra i kryształków. Naszyjnik dobrze komponuje się ze zwiewnymi lekkimi i delikatnymi sukienkami. Będzie ozdobą kobiety zmysłowej i delikatnej. Naszyjnik awangardowy aczkolwiek skromny. Długość bez przedłużenia: 48cm + 7cm przedłużenie Średnica oczka turkusowego: 2,3cm 160,00 zł ******** warto byscie wspomnieli, ze ten turkusowy naszyjnik sklada sie nie z turkusu a z howlitu, a srebro tybetanskie to cholernie uczulajacy stop zawierajacy nikiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brillan.pl
Witam, Dziękuję za odpowiedź. Srebro tybetańskie jest to stop srebra, miedzi, cynku, niklu, niekiedy z dodatkiem manganu i cyny. Prawdziwy skład jest tajemnicą mnichów tybetańskich. W taki sposób jest wykonaywane srebro tybetańskie i dlatego tak wygląda, z tego słynie i dlatego jest tak bardzo lubianym metalem przez niektóre kobiety. To tak jak byśmy powiedzieli ze truskawki cholernie uczulają... zalezy kogo. Ale dziękuję, ma Pani racje ja wiem, że to zawiera nikiel, ale inne Panie nie wiedzą, więc musze umieścić o tym informacje. A gdzie moge kupić coś takiego za 30zł? Chętnie kupie i będę sprzedawać taniej Co do turkusu... chodziło mi o kolor, wpisuje kolory, nie napisałam że to jest kamień turkusowy - tak poprawnie sie nazywa, Ale może ma Pani racje że trzeba wpisać howlit czy może turkmenit? Sugerowałam sie troszke innym sklepem, który praktycznie nic nie miał w opisach. Dziękuję za kreatywną krytyke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dededediabelek
Brakuje: - filmiku, albo zdjęcia na którym pierścionek jest np. na palcu, wtedy wiadomo jak sie prezentuje - podanych wymiarów i wagi, to chyba celowe, bo potem Ci przychodzi maleństwo 3 mm za tysiąc zł :-P - malo biżuterii z prawdziwymi kamieniami, zamawiam takową ze świata np. ebaya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×