Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miśka1234

tabletka 72 po

Polecane posty

Gość miśka1234

Bardzo prosze darować sobie komentarze w stylu "jeśli jestes dość dorosła by uprawiac sex, to możesz tez wychowac dziecko" Uprawialiśmy sex, boje sie ze doszło do zapłodnienia, chce tylko wiedziec czy kots z was zna jakiegos lekarza w Lublinie który NA PEWNO przepisze mi tabletke 72 po? błagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaarynnnna
W Lublinie to nie wiem :) Ale pewnie wiekszosc prywatnych da Ci recepte. Ja 2 razy uzywałam, bez peoblemu ja dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może??
zapraszam do Warszawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka1234
A skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może??
ja dostałam od lekarza pierwszego kontaktu. Musi Ci ją wypisać. Ja ze swoim nie miałam problemu od razu wypisał. heheh może dlatego że młody gość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka1234
Mam swojego lekarza w rodzinnym miescie ktory na pewno by mi przepisał, ale mam jutro zajecia do 18, a to takie zajecia ktorych nie moge opuścić bo nie moge ich potem odrobic, także pozostaje mi szukac na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może??
leć na ostry dyżur. Im szybciej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka1234
w sumie dzieki za wyrozumiałość, na kafe spodziewałam sie raczej samych podszywów i niezbyt pochlebnych opinii na mój temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jedna-sobie
podaj swojego maila, napiszę Ci namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jedna-sobie
ale faktycznie, najlepiej by było na ostry dyżur - jak najszybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkaaaaaaaaa
ja ze potrzebowalam w sobote, a moj ginekolog jak i wiekszosc innych w sobote nie pracuje, przychodnie tez nieczynne musialam pojechac na pogotowie. tam mi lekarka przypisala, ale tak na mnie patrzyla jakbym zrobila cos zlego. swoim spojrzeniem wszystko pokazala co myslala zapewne, ale wazne ze dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka1234
e.kowal86@o2.pl dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Espresso27Artur
A to przecież takie proste ... Chcę albo nie chcę ... I po co cała ta dyskusja o to co wolno a czego nie ... Wolny wybór ... amnezja, aborcja, alkoholizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56547856724565835826
takie tabletki może wypisać KAŻDY lekarz nawet dentysta - ponoć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka1234
wkurze sie jesli zajde w ta ciaże, od 5 lat uprawiamy sex, 2 pierwsze lata bez zabezpieczenia(stosunek przerywany), 3 nastepne na tabletkach. Zrobiłam teraz przerwe w tabletkach żeby dac troche odpocząc jajnikom i watrobie, nie wiem co nas podkusiło... on nawet nie doszedł we mnie tyko to jakos niefortunnie polecialo NA mnie ale nie łudze się, ze jak sie umyłam zaraz to nic sie nie stanie... dlatego potrzebuje tej tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, dentysta nie może. Jak również psycholog i psychiatra. Natomiast może okulista i ...weterynarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56547856724565835826
a swoją drogą to czy nie można za wczasu pobiec do lekarza powiedzieć GUMA PĘKŁA!!! wziąć receptę i kupić na zapas? zapewne data ważności to minimum rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka1234
hyh tez jakis pomysł, ale do tej pory nie potrzebowałam bo byłam na tabletkach... Mój ojciec jest weterynarzem ale przecież nie bede go prosić o wypisanie tabletki wczesnoporonnej... po za tym i tak nie ma go na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jedna-sobie
poszedł mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do gina do szpitala i po prostu powiedz ,ze wam gumka pekla i juz , nie wstydz sie niczego , lepiej teraz sie pomartwic niz potem .Z drugiej strony to mi was zal, ze w Pl nadal to jest na recepte i na lasce humoru lekarza. U mnie to sie idzie do apteki i kupujesz , zadnych pytan czy recept. Moge kupic i ze 100 jak ma ochote. Chyba kupie i wam bede wysylac he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie tabletkę "po" można zastąpić 4 pigułkami anty, tylko trzeba dokładnie wiedzieć jakim rodzajem tychże, bo nie wszystkie się do tego nadają. Trick polega na tym, że kilka tabletek zawiera te sama dawkę hormonu, co tabletka "po" Oczywiście jest to wyjście baaaardzo awaryjne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka1234
odebrałam, wielkie dzieki, bede dzwonic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jedna-sobie
spoko, mam nadzieję, że wszystko będzie ok - trzymam kciuki ;) a ta wspomniana wcześniej metoda to tzw. metoda yuzpe - możesz sobie wygooglować (jak znam życie to i tak będziesz teraz siedzieć i czytać, zamiast spać ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka1234
Jutro mam dwa kolokwia ale z tym moim dzisiejszym nastawieniem to raczej beda do poprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka1234
taka-jedna-sobie mam jescze pytanie, ile za wizyte? W tej chwili kasa nie jest dla mnie wazna ale musze wiedzieć ile wziąć ze soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaany, tabletka 72h NIIE JEST ŚRODKIEM WCZESNOPORONNYM!! T Ona nie szkodzi już zaistniałej ciąży tylko uniemożliwia zagniezdzenie się zaplodnionej komórki w macicy. Środki wczesnoporonne sa w Polsce nielegalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jedna-sobie
Ja kiedyś w aptece (w Lublinie właśnie) wybłagałam pudełko tabletek antykoncepcyjnych z zastrzeżeniem, że doniosę receptę (zapomniałam, że mi się kończą i nie zdążyłam umówić się na wizytę). Zdziwienie w oczach farmaceutki, jak tą receptę później doniosłam - bezcenne ;p Także wiesz, nie ma rzeczy niemożliwych (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jedna-sobie
Z tego, co pamiętam to płaciłam od 85 do 100 (w zależności od gabinetu). Ale nie powinno być więcej, niż 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasa1985
pisalam juz na osobnym forum ale ni e dostalam zbyt duzo odpowiedzi, czy jesli wzielam tabletke wczoraj o godz 15 i dopiero dzis nastapily wymioty ok godz 21 czy to moze oslabic dzialanie tabletki? podobno wchlania sie ona 4 godz a u mnie minela spokojnie doba wiec czy jest mozliwosc ze nie zadziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka1234
Dobra spadam z kompa i tak pewnie nie zasne ale , dzieki wielkie za rady i podnoszenie na duchu, dam jutro znac jak poszło. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×