Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asda asda

Witam koleżanki! Co jutro robicie na obiad?

Polecane posty

Gość asda asda

nie mam pomysłu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbkashusk
ja chyba łazanki, nie przepadam ale lodówka swieci pustkami po południu zamierzam jechac na zakupy, a składniki potrzebne na łazanki mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam jeden
Ugotowałam dziś gulasz wołowy, tzn. właściwie jeszcze się gotuje. Będzie na jutro z kaszą i jakimś warzywem, a jak zostanie dodam pomidorów i będzie prawie nowe danie na środę :p Mam też ugotowany dziś rosół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asda asda
ja mam w lodówce masło, salatke jarzynową, mleko, jajka, ser zółty i zero pomysłu na jutrzejszy obiad. Oczywiście nie mam zamiaru zrobić obiadu z tego co w lodowce, ale czekam na wasze pomysły bo sama nie wiem na co mam ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszona kapusta ze schabami ;) na dnie garnka (lub glebokiej przykrywanej patelni) podrumienic na tluszczu 4 plastry schabu (ja mam z kostka) uprzednio przyprawione wg. gustu., zeby byly lekko przypieczone z obu stron. wyciagnac schaby i przyrumienic 1-2 cebule, dodac poszankowana kapuste, posolic i dusic na malym ogniu az bedzie prawie miekka. na koniec polozyc na gore schaby i dusic jeszcze kilka minut, az schaby beda gotowe. smak i soki z miesa prejda do kaputy :) szczerze przyznam, ze nigdy jeszcze tego nie robilam, ale wyglada prosto i bez mozliwosci schrzanienia ;) znajoma w pracy mi to polecil ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eitooo
zapiekanka makaronowa :) makaron + to co masz w lodówce + sos czosnkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asda asda
konczita ale kapusta ma byc kiszona czy biala? makaronowej zapiekanki nie moge zrobic z tym co mam w lodowce, bo musialabym tam dac sałatke jarzynową( jak wcześniej pisalam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapuste mialam na mysli biala, ze tez zapomnialam zaznaczyc ;) ale nie widze tez nic przeciwko kiszonej w tym nieskomplikowanym posilku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmid
ja jutro na szyvko, usmaze cukinie z pomidorami suszonymi, z solą tymiankiem i bazylia, dodam smietany i podam z makaronem. pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmid
asda asda jak masz jeszcze ziemniaki i kawalek sloniny to zrob sobie jajka sadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asda asda
dzieki konczita, a tak przy okazji to czy robilas cukinie faszerowana mieskiem mielonym? jeżeli tak to poprosze o przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super pomysl, bo mam do zuzycia pomidoy susz. i ciagle o nich zapominam :) jaka smietana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmid
śmietana zwykła 18, dodaje jeszcze do smietany odrobineczke maki i wody i wlewam do patelni z cukinią. dzieki smietanie danie nie jest takie suche, jak to kiedys stwierdził mój mąż gdy nie dodałam śmietany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze 2 razy w zyciu probowalam robic faszerowana cukinie lub baklazana, ale nie wychodzilo mi. zle sie to jakos pieklo ... na dole bylo rozmiekle, po bokach niedopieczone ... w ogole to jest dla mnie jakos za duzo zachodu ;) ale po nieudanym faszerowanym baklazanie wpadlam na super pomysl - zeby to wszystko, co idzie do farszu oraz pokrojony na male kawalki baklazan razem udusic i jest z tego sos do ryzu lub makaronu. :) a oto przepis wg. ktorego dzialy sie wyzej opisane wydarzenia: http://www.kafeteria.pl/bonappetit/przepisy/obiekt_int.php?id_p=19807 jako miesa uzylam jagnieciny, ale z wolowina tez na pewno byloby dobre, a posypalam wszystko na wierzchu feta. z tym, ze wole wersje nie faszerowana, ale sosowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmid
aha, do makaronu z cukinią i pomidorami super pasują jako dodatek pomidory swieze i mozarella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harmid, ciekawa jestem jak wychodzi z kwasna smietana takie cos, bo ja do sosow do makaronu tego typu daje smietane slodka 30 i zageszczeam startym parmezanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asda asda
dzieki konczito 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliniotka nie logged
ja naleśniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jakich oczkach
ścieracie na buraczki zasmażane? i jak robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -ja to robię tak-
Scieram buraki na grube wiorki Sol p ieprz cukier sok z cytryny W rondelku rozgrzewam odrobine tłuszczy zasmazam make Wrzucam doprawione buraki , mieszam dolewam trochę wody gorącej mieszam gotujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bez polotu - pieczeń schabowa, ziemniaki i buraczki. Ale ja buraczki robię inaczej - gotuję w całości w skórce, obieram, ścieram na grubych oczkach i dodaję chrzan (najlepiej duzo). Muszą trochę postać w lodówce, żeby się dobrze ochłodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to
byc moze rolady wolowe z ogorkiemi serem w srodku mniam , ale bedzie troche babrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja dydy z kury
Z ziemniakami i szpinakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to bylo
na sniadanie, czy na obiad? bo sadzac po godzinie napisanai postu ciezko sie domyslic :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
"Fuller są to drobiowe stripsy " :o jeeessuu, zaglada jezyka :P ludzie jedzenie z kfc, smieciowy fastfood typu ziemniaki z proszku i pedzone kurczaki, traktuja jako rarytas, podrabiaja w domu, a potem opisuja jezykiem idioty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego napisałam, że a'la KFC. Ziemniaki można zrobić po swojemu. Napinacie się jak baranie jaja. Masakra to forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno pisałyście o
ruskie pierogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×