Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asda asda

Witam koleżanki! Co jutro robicie na obiad?

Polecane posty

Gość sdfghjkl
"Ja pierdacze '' jak zwykle wpierdoliła swoje bezsensowne trzy grosze,tylko ciekawe dleczego nie odpisała na pytanie zawarte w temacie.Ja jak nie mam nic do powiedzenia na dany temat to po prostu w niego nie wchodze.A jutro na obiad będa zrazy wołowe,ziemniaki i buraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo japierdzacze to zwykła
sfrustrowana pieniaczka, która lata po kafeteri węszy i wytyka innym błedy. Zabrałabyś się wkońcu do roboty dziefko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
oj juz sie tak nie oburzaj, ktos musi ludziom uswiadamiac bledy. ;) jezeli w czymkolwiek nie mam racji, to mnie popraw, ale doskonale wiesz, ze racje mam, wiec stad wzburzenie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
nie nazwalabym tez tego sfrustrowanym pieniactwem, raczej (choc watpliwa) rozrywka ;) pieniaczemi sa ci, ktorzy nie potrafia przyjac slowa krytyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo japierdzacze to zwykła
ale nie zapominaj, że tutaj nie wchodzi się zbawiac świat, a jedynie w celach rozrywkowych. wiecej luzu to nie szkoła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
no to przeciez napisalam wyzej, ze robie to w ramach rozrywki :D i nie zbawiam swiat, tylko dziele sie informacjami. rowniez chetnie czytam informacje, ktorymi dziela sie inni. zarzucasz komus brak luzu, a to chyba raczej tobie go nie staje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria.....;
W planie są mielone z wołowiny,kiszona kapusta zasmażana i ziemniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
Ty Ja pierdacze napisz w końcu co masz na ten obiad.Chyba jesz cos ,bo jeszcze nigdy nie podzieliłas sie zadnym przepisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjadacz
Też się zastanawiam co jutro na obiadek. Tak przeglądam wszystkie te przepisy i chyba zdecyduję się na: http://zupaogorkowa.com.pl bez mięsa oczywiście bo jutro piątek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja praktycznie zawsze bez mies
a tylko na bazie warzywnego wywaru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×