Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość language of business

czy byla ktoras z wegrem? jacy sa?

Polecane posty

Gość language of business

zauroczylam sie pewnym wegrem, chcialabym wiedziec jakie mieliscie z nimi doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palomablanka
byl tu kiedys topik o wegrach, poszukaj pare stron wczesniej, ze mna pracuje wegier i wydaje sie dosc sympatyczny chociaz slyszalam, ze wegrzy sa raczej dziwnym narodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illaalaluchu
ja jestem z Wegrem i fajny jest :) inaczej bym z nim nie byla nie? Ma poczucie humoru, troche humorzasty, ale da sie przezyc. Nie widze wlasciwie roznicy (oprocz innego jezyka), Polska i Wegry to bardzo podobne kraje wiec roznicy kulturowej nie ma duzej. Przystojny jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z wagrem jestem
na nosie mam willki i czarny lubie chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apple and mango
Wegrzy to gorroce chlopaki sa :) i najwieksze przyrodzenia w Europie posiadaja tak na marginesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apple and mango
language of business - autorko mam nadzieje ze nie zauroczylas sie w moim facecie, bo taka jedna Polka do niego robi podchody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehheh!
jezeli masz cierpliwosc (oj, duzo, duzo!!) zeby sie wsluchiwac w jego odmiennosc (inny calkowiecie do zadnego innego narodu w europie humor!!), jezyk, poczucie humoru, zrozumienia rzeczy, podejscia do ludzi to ......... bierz!!! wegrzy sa tak inn i odmienni, ze tylko nieliczne zwiazki z nimi przetrzymuja probe dotarcia sie! ja wytrzymalam 3 lata, moja matka 15, moja siostra 7. moja kuzynka wlasnie jest w trakcie rozwodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość language of business
apple and mango - mam nadzieje, ze ten moj to nie twoj :) mowil, ze teraz nie ma dziewczyny, ale kiedys byl z polka. moj jest raczej ponurym pesymista, jest bardzo przystojny, ale ludzie go nie lubia bo wydaje sie byc ciagle w zlym humorze - z drugiej strony jak jestesmy razem to jest zupelnie nie do poznania, taki goracy wariat. z tym przyrodzeniem to nie wiem... musze sie przyznac, ze widzialam wieksze... ale i tak jest mi z nim bardzo dobrze, ma ognisty temperament :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apple and mango
a niee to nie ten sam spoko :p ja wiekszosc ludzi z jego pracy znam, i oni wiedza ze ma dziewczyne :) i w dodatku jest dusza towarzystwa, uff! chociaz ta jedna Polka podwala sie do niego nie zwazajac na to ze jest w zwiazku, ale nie ma dziewczyna szans. no i na szczescie to nie ty he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość language of business
to dobrze :) gdyby sie okazalo, ze to ten sam to by sie nie pozbieral za klamstwo, ja mojemu wierze, wydaje sie byc bardzo uczciwy, mowi co mysli i tego oczekuje odemnie, zadnych podchodow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wegrzy podobno szaleli swego czasu za Polkami. Bardzo duzo Polakow jest na Wegrzech i kolega mi opowiadal ze z 15 lat temu kazdy chcial miec dziewczyne Polke (byli nastolatkami). Ile w tym prawdy to nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Węgrzy do najdziwniejsi ludzi na świecie , dużo kłamią są fałszywi , zachłanni .Nie szanują kobiet choć kobiety już sobie na to nie pozwalają . Węgier w rodzinie chce dominować jest panem i władcą ! Są mili i weseli do czasu 1 spięcia .Kobiety bardzo zazdrosne nawet o przyjaźń. Mogłabym dużo pisać na ich temat ale nie chcę sobie ciśnienia podnosić . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam mnóstwo Węgrów, miałam narzeczonego Węgra. Przez pierwsze lata było spoko ale potem okazało się że robił różne rzeczy za moimi plecami. Rozstaliśmy się bo kłamał non stop, wpadł w nałogi itp. Potem nagadał na mnie wszystkim że jestem żałosna, ze zdradzałam, i wlaściwie wszystko to co on zrobił a nie ja :D Ogólnie mówiąc to Węgrzy są dobrzy w seksie, są wysocy, w wiekszości przystojni ale charaktery mają obrzydliwe. Jako przyjaciel do seksu jak najbardziej, do związku - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos zdradzania to jeszcze dodam że każdy jego kolega i znajomy zdradzał (czy to dziewczynę czy żonę), on też leciał na baby. Musze przyznać że miał czym zdradzać, oni są bardzo zadufani w sobie bo wyglądają dobrze i mają spore penisy. Ale to nie znaczy że trzeba je wsadzać gdzie się da ;) Jakoś nie spotkałam się z tym w innych nacjach. Dziwny naród, muszę przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda nie byłam w związku ale znajomi Węgrzy (faceci) mają wielkie mniemanie o sobie a tak naprawdę to odpowiednicy naszych polskich facetów. Kobieta ma byc w domu (ale także zarabiać, bo oni często są leniwi). Mają tak jak polacy kompleksy jak ich rodaczka wybierze obcokrajowca. Naduzywają narko i alkoholu. Palenie fajek od kołyski. Są ok na imprezy ale nie do życia. Mam tez 2 koleżanki Węgierki ale są fajne, spokojne, i obydwie w związku z Australijczykami. Te dziewczyny akurat są na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym razem dobrze, że chociaż braterski naród wali te nasze Polczyny znad Wisły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam i potwierdzam. Jedno dobre że mają duże i grube penisy, nie to co nasi rodacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w dopę tez was walą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co? Też byś chciał? Niestety nie znam żadnego Węgra który chcialby przeorać cygański pomiot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydziłbym się walić brudna i brzydka Polczyne po jakims wegierskim pedzlu. Pytam z czystej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żadna Polka i tak by cię nie chciała więc się o to nie martw ;) a brudasem jesteś ty, matka brudna cyganka i jakiś polski kundel cię zrobili więc nie podskakuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kolana brudna Polczyny, bo piszesz do księcia. Timorska lachudro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, zadna go nie chce a ten tu marzy :D książe z fabryki hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam. Teraz jestem z Polakiem:) Moj byly jest niezdecydowany, wszyscy tam pala ziolo i sa coraz bardziej niedostepni po dluzszym poznaniu. Nie i nie. Ponadto wiekszosc wegrow ma irytujacy akcent jak mowia po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brudna, śmierdząca polczyna smakująca timorska sper. Mee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z panią powyżej. Zioło i niedostępność. Niby są imprezowi ale mają najwyższa liczbę samobójstw zaraz po Japończykach. Co nie zmienia faktu że jedzenie i trunki mają pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzicie sami, ze brudne i smierdzace Polczyny wali cały świat. Polczyny to największe szmaty Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? Też znam kilku ale jestem już w związku więc patrzę pod innym kątem. Rzeczywiście imprezują jak dzicy. No ale są młodzi więc czemu nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam dwóch i opisy pasują :D ale ogólnie fajni ludzie, przyjaźni ale lubią ponarzekac jak Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×