Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Olga19

Ubezpieczenie studenta...

Polecane posty

A ja nie mieszkam z rodzicami, jestem tam zameldowana. Studiuje, nie mam 26 lat, ale rodzice maja nas gdzieś i nie wpisali mnie i mojego rodzeństwa do ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggadfasewerwer
Olga19 Ja cały czas byłam odpięta: pod rodziców. Ale ostatnio, gdy moi rodzice moeli donieśc papierek dokąd będzie trwała moje edukacji, czyli do 2014 roku, pani ich poinformowała, że ja już nie podlegam pod nich, bo mam swoją rodzinę (męża). Wcześniej mieli donieśc tylko papierek o kontynuowaniu nauki, a nagle się pani k**wa rozmyśliła... Widzisz bo tak to jest jak się dziewczynko żenisz będąc jeszcze nastolatką która mało wie ożyciu :P Było się nie żenić to problemów by nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ale jak ja nie mam męża? To co ma w tej sytuacji zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsbgsw
jesli masz meza-ubezpiecza cie on albo prcodawca. jesli oboj nie moga- idziesz do dziekanatu i mowisz ze nie amsz ubezpeiczenia i oni cie zglaszaja. no a jesli rodzicie cie nie zglosili not onie masz ale prawnie oni musza cue ubezpieczyc czyli po rpsotu zglosic do w zusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggadfasewerwer
Lala9 Ok, ale jak ja nie mam męża? To co ma w tej sytuacji zrobić? No to Ty mogłaś się hajtnąć, ale z takim dorosłym co ma prace i mogłabyś się podpiąć pod jego ubezpieczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsbgsw
no i fakt, samemu nie pracowac, maz nie pracuje miec q19 lat i sie hajtac nie ma co, swietlana przyszlosc rpzed wami:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsbgsw
no a jesli rodzicie cie nie zglosili not onie masz ale prawnie oni musza cue ubezpieczyc czyli po rpsotu zglosic do w zusie. to oczywiscie do lala9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggadfasewerwer
Lala9 Ok, rozumiem. Czyli jestem w kropce. Może jak rodzice nie chcą to może sama spróbuj ;) Zawsze spróbować można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga19
Boże, zamiast udzielić mi odpowiedzi na pytanie, wy filozofujcie! :p a i owszem, mamy świetlana przyszłość i generalnie nie narzekam :D Nie brakuje mi na nic, możemy sobie pozwolić na super mieszkanie i życie... Poza ty, to nie jest temat tej dyskusji... Chodzi mi tylko o te cholerne ubezpieczenie... Czy w KRUS-ie mogę mi odmówić ubezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsbgsw
lala ciebie musza ubezpieczac rodzice- to jest tylko dopisanie do ubezpieczenia zadnych oplat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grsbgsw, wiem, że nie ma za to opłat, oni też to wiedzą, ale to jest ludzka złoścliwość i podłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsbgsw
skoro mozecie pzowolic sobei na super meiszkanie i zajebiste zycie (na ksozt rodzicow zapewne, skoro oboje nie pracujecie :D:D:D:?) to wez zaplac sobie skladke i po problemie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsbgsw
skoro mozecie pzowolic sobei na super meiszkanie i zajebiste zycie (na ksozt rodzicow zapewne, skoro oboje nie pracujecie :D:D:D:?) to wez zaplac sobie skladke i po problemie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsbgsw
w takim razie sprobuj na uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala9 Uczelnia ma obowiązek ubezpieczyć studenta i placic za niego skladki jesli student nie posiada ubezpieczenia z tytulu pracy, czy ubezpieczenia rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za pomoc. Pojde jeszcze raz do dziekanatu i dowiem się dokładnie wszytskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12222jfbhs
Czy uczelnia zapewnia ubezpieczenie zdrowotne w całości? Chodzi mi o wizyty u lekarzy, pobyt w szpitalu, robienie badań? Czy tylko ewentualne od nieszczęśliwego wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12222jfbhs
Tzn, czy mogę leczyć się na koszt uczelni, czy oni tylko wypłacają ewentualne ubezpieczenie za wypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12222jfbhs
??? to bardzo ważne? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12222jfbhs
???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak polecam się ubezpieczyć od NNW. Polecam gorąco: http://mojeu.pl/ubezpieczenia-student ! Jest to jedna z najlepszych możliwych wyborów ubezpieczeń dla studenta. Pewnego dnia złamałem rękę. Myślałem, że będę musiał biegać po różnych lekarza i załatwiać masę i ogrom przeróżnych papierów. Tak się nie stało! Pieniądze z ubezpieczenia dostałem błyskawicznie i pomogły mi one w rehabilitacji. Ubezpieczyć się jest zawsze warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaRolla1
Ubezpieczenia dla studentów jak najbardziej są wskazane i warto się naprawdę ubezpieczyć co polecam właśnie tutaj - ubezpieczenia NNW dla studentów ze strony mojeu.pl/ubezpieczenia-student.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×