Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karo92

Prezent dla niego Boże Narodzenie 2011

Polecane posty

Witam, chciałabym prosić o rade :) zbliżają sie świeta ,i zaczynam myśleć nad prezentami a najbardziej to myśle nad prezentem dla chłopaka , chce zeby mu sie spodobał, był ciekawy i na długo. Przydały by sie jakieś ciekawe propozycje na prezent dla niego. Dodam zainteresowania , lubi wedkarstwo, nalezy do faceta sportowca, kocha swój samochód no i oczywiście mnie :P z zawodu jest elektrykiem. I lubi czasem coś porobić np. zrobić jakies skrzynie z desek itd. Myśle że jakies ciekawe pomysły sie trafią :) z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hym dziekuje może coś znajde ciekawego :) Czekam na jeszcze jakies propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uppsala
A jakieś fajne ciuchy, które mógłby ubrać na świąteczny obiad np? Sweter, koszula, może zegarek ewentualnie, radziłabym ci poszperać na stilago.pl, teraz mają przedświąteczną wyprzedaż, ja wypatrzyłam tam świetne dżinsy Calvina Kleina - prezent dla chłopaka mam teraz z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portret4you
oferuję Państwu możliwość stworzenia karykatury w formacie A4 o niepowtarzalnym stylu. Każdą z prac wykonuję od początku do końca ręcznie, nadając jej wyjątkowy charakter. Jeżeli zaistnieje obawa odnośnie tego czy karykatura jako prezent nie urazi osoby, która ją otrzyma, daję Państwu możliwość ustalenia czy jej forma ma być przesadnym wyolbrzymieniem charakterystycznych cech czy też łagodnym odzwierciedleniem rysów twarzy z małym ciałem. Jest to fantastyczny upominek dla ludzi ceniących sobie poczucie humoru. Tym doskonałym podarunkiem na szczególne okazje można zaskoczyć zarówno sympatię, członków rodziny jak i przyjaciół czy znajomych.Chrzest, pierwsza komunia, ślub, rocznice, urodziny, imieniny lub też w formie podziękowania - dobrze wykonana karykatura jest prezentem, który zapada w pamięć. * Wysyłają Państwo zdjęcie lub kilka zdjęć z których ma powstać karykatura na e-mail : portret4you@wp.pl Ważne aby w powiększeniu dało się odczytać rysy twarzy * W treści e-maila podają Państwo krótkie informacje na temat osoby mającej być skarykaturowaną (zainteresowania, szczególne cechy lub rekwizyty) lub ewentualną dedykację lub cytat i format pracy. *Po akceptacji zdjęcia ustalamy termin ukończenia. *We wskazanym terminie wysyłam fotografie wykonanego szkicu do Państwa akceptacji. * Jeżeli są Państwo zadowoleni z wykonanej pracy dokonują Państwo wpłaty. *Po zaksięgowaniu sumy na koncie wysyłam przesyłkę pod wskazany adres. email: portret4you@wp.pl Linki przykładowych moich prac: http://imageshack.us/photo/my-images/843/portret2.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/401/slubj.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/52/cartoonwarskarykatury2.jpg/ CENNIK: format A4: 1 osoba - 30 zł 2 osoby - 45 zl GRATIS PRZESYŁKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może coś do majsterkowania, albo cos z elektroniki, jeśli kocha swój samochód to może coś d niego byś mu sprezentowała , jest mnóstwo gadżetów na pewno będzie zadowolony, albo możne jakąś fajna grę. nie wiem czy grywa, ale na pewno cos takiego , faceci uwielbiają elektronikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettti
To może kup mu zegarek slap watch http://slapwatch.pl lub na allegro. Jak lubi gadżety to na pewno mu się spodoba. A jak akurat nie będzie nosił, to możesz mu go podkradać i sama nosić bo jest to zegarek uniwersalny i takie same są dla mężczyzn i kobiet. W bransoleta się sama dostosowuje bo jest zatrzaskowa. A jak nie slap watch, to może jakiś zegarek sportowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak lubi zwiedzać, oglądać przyrodę to może lornetka. Tak pisze bo akurat dla brata mam taki prezent, a też jest elektrykiem :) chyba ze jakaś fajna koszulka, do tego bokserki z ciekawym napisem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na kupno oryginalnej piłki z fc barcelony ? dodam że bardzo lubi ten zaspół ? czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataa231
Piłka to fajny prezent jeśli oczywiście jeszcze żadnej nie ma :) Ja mogę Ci polecić coś takiego: http://www.podarkinakartki.pl/p306_4x4_off_road_samodzielna_przejazdzka_pod_okiem_instruktora.html To fajny prezent, gdyż da mu trochę wolności i świetnie spędzonego czasu. Będzie mógł się wyszaleć, a skoro lubi samochody to może być to dla niego ogromna frajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArija899
Moze spodoba Ci się coś ze strony www.Donicestalowe.pl ja zawsze tam kupuje i jestem bardzo zadowolona,można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupcia
Jak nie mam pomysłu na prezent dla faceta, to udaję się na Dobrą do outletu z gadżetami do iPada. Zawsze coś wypatrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megann84
Ja dla swojego znalazłam juz wysmienity prezent. Kategorię tego prezentu mialam juz sprecyzowana duzo wczesniej, bo moj facet jest wielbicielem gier komputerowych i od czasu do czasu kupuje mu cos zwiazanego z jego pasja. W tym roku padło na gre Zelda Ocarina of time w 3d, podejrzewam ze zaraz po kolacji wigilijnej bedzie okrywał uroki tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, pewnie większość z was chce mieć koszulkę z własnym z własnym nadrukiem napisem itp.zapraszam na stronę gdzie to jest możliwość!! zaprojektuj112.cupsell.pl oraz zapraszam do mojego skromnego sklepu naszeciuchy.cupsell.pl minecraft-all.cupsell.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna123456
Może elegancką, aluminiową walizkę na laptopa? Widziałam takie w sklepie internetowym www.conrad.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snakiii
Są fajne kosmetyki męskie - Fleur de Sante - w zestawie z dwustronną czapką i z szalikiem. Może coś takiego dla niego kupić? Ewentualnie zastanowić się nad zakupem jakiegoś gadżetu, bo podobno faceci zawsze się z takich akcesoriów cieszą. Skoro lubi swój samochód, może kupić mu coś do samochodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaNakka
Warto spojrzeć na www.mrjoy.pl Wiele ciekawych gadżetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Waptekę . to internetowa apteka i mają tam dużo fajnych kosmetyków i nie tylko, także suplementów diety :) w bardzo dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirke33
Ważne żeby prezent był od serca. Wtedy na pewno będzie zadowolony. _ _ _ _ _ Rodzia Serenado szykuje się do świąt http://youtu.be/XRAaAMq0lGg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dużo kupowałam w Waptece ale w sumie nie pomyślałam, żeby kupić tam prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KierDama
Jeśli kocha samochód to pewnie spodobałoby mu się za kierownicą sportowego auta. Ja zabrałam mojego faceta właśnie na tor wyścigowy. Cieszył się jak dzieciak. Fajne oferty mają na http://devil-cars.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czerpię świetne pomysły na prezenty świąteczne ze strony allinside.pl. Ostatnio kupiłam tam sukienkę dla siostry oraz biżuterię dla mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×