Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Papla666

Umowa zlecenie- jakie warunki?

Polecane posty

Wiem, że mogę poszperać...ale mam do Was pytanie. Jakie są plusy i minusy pracy na wyżej wymienionej umowie? Tylko bez bajek. Pytam, ponieważ staram się o pracę w pewnej firmie, ale dają tam właśnie tylko takie umowy...A ja zawsze miałam zwykłą umowę o pracę. Plus jest taki, że nieźle płaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HuHuHuHuHuuu
Plus taki, że masz w ogóle pracę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yo yo winter
skąd u ciebie 666 w nicku ? jesteś pustakiem czy swiadomie pokazujesz nam satanistyczne zapędy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy czy jesteś student czy nie, czy masz już26 lat. Jeśli studentka do 26 roku życia to tylko zabierają ci podatek19% chyba. Nie płacą chorobowego ani żadnych składek. Nie masz nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HuHuHuHuHuuu
zaraz pustakiem, to tylko cyfry młotku, pustakiem musisz być ty, no chyba że jest też nim moje auto, bo ma w rejestracji 666 :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowa zlecenie jest to forma zatrudnienia podobna do umowy o pracę ponieważ obydwie te umowy polegają na tym, że pracodawca rozlicza Cię z zaangażowania do wykonywanej pracy. To tak najogólniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 31 lat. I nie mam zapędów satanistycznych :D :D :D. Czyli mi będą płacić składki zdrowotne, czy muszę sama...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlecenie nie ma takich przywilejów jak etat, ale też Cię nie wiąże z pracodawcą. Jeśli jest podstawa ok to czemu nie.... Pamiętaj o dobrowolnych składkach chorobowych do ZUS - to przydatne w przypadku L4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×