Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Powerka

SZUKAM KONTAKTU z kupcami sprzedajacymi na jarmarkach

Polecane posty

Gość Powerka

Nawiążę kontakt z kupcami handlujacymi na jarmarkach światecznych. W związku z likwidacją zakładu mam do zaoferowania po okazyjnej cenie końcówki eksportowej produkcji wyrobów z drewna- zabawki, art. dekoracyjne, drobne przedmioty użytkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powerka, moze ja stane na jarmarku i opyle te Twoje towary. da sie na tym cos zarobic?Ile chcesz za hurt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuum
powerka, moze ja stane na jarmarku i opyle te Twoje towary. da sie na tym cos zarobic?Ile chcesz za hurt? lepsze to niż twój głupi totek w mieszkaniu na 5 piętrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuum
gazia - dobrze że próbujesz łapać okazję żeby zarobić. w handlu może dasz radę. przyjmij kilka rad ode mnie bo wiem że książek o biznesie nie czytasz. handel polega na zarabianiu więc zastanów się gdzie w twojej okolicy ludzie mają pieniądze i dowiedz się co się dobrze sprzedaje lub czego nie ma na rynku co się sprzeda :D zauważ o co ludzie pytają. kup sobie jakiś samochód (musisz przewieść czymś towar) i handluj w promieniu 100 kilometrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuum
samochody które możesz kupić od 1000zł za 1k renault clio 1,2- mały silnik tanie opłaty, mało pali, wyciągasz tylne siedzenia i siedzenie pasażera i masz samochód do transportowania towarów ford fiesta 1.1 za 1100zł vw polo 1.0 -1100zł renault twingo 1.3 - 1200zł fiat uno 1.0 -1400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samochód? Ja nie mam prawa jazdy. Ale za to mam astygmatyzm i + 6 szkła cylindryczne. Pozostaje mi siatka na kółkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do uuuuu , marzy mi sie taki domowy kiosk. Z okienkiem by mi do chaty sie nie ładowali. Kiedys na pobliskiej ulicy był taki domowy kiosk , miał fajna nazwe : U Dzidki :), pracowała tam niestety wystrzałowa Dzidka. No ja wystrzałowa ani nawet Dzidka nie jestem, a to mam ogromne marzenie miec kiosk we własnym mieszkanku. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuum
gazia ty lepiej zejdź na ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bujanie w obłokach to tez marzenia. Dobra ide moze mi sie mój kiosk w ogrodzie przydomowym przysni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powerka
Fajnie, że sobie żartujecie. Ja też lubię, ale tym razem mi nie do śmiechu. Szukam tych kontaktów bardzo poważnie, zwłaszcza z terenów przygranicznych w zachodniej Polsce. Jakbyscie kogoś takiego znali, szepnijcie mu słowo o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powerka
ogłoś się na stronach internetowych miast zachodniej polski. po to wymyślono internet żeby szybko i tanio znaleźć klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×