Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca mama

inhalator- proszę o radę

Polecane posty

nie znam się na inhalatorach, mam w domu taki, jaki akurat był w sklepie medycznym , bo potrzebowałam na gwałt. Ale nie wybieraj najtańszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mama
dzięki a twój ile kosztował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****iza_19_02****
takie widziałam że mają na oddziale w szpitalu. moim zdaniem właśnie najlepiej doradzić się lekarza/farmaceuty. ja mam w domu mini-neb ale kupiony jakiś czas temu (bodajże 4,5 roku temu, kosztował 300 zł) i teraz już nie da się dostać do niego maski i wężyka i właśnie przymierzam się do kupna nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mama
a lekarz to też mam takie pojęcie jak i ja która nie miałam jeszcze z inhalatorem styczności lekarz powiedział może pomoże i weź pan bądź mądry i pisz wiersze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mama
może jescze ktoś sie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszky
Moim zdaniem to obojętne byleby był na gwarancji. Ja mam kupiony z apteki za podobną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kosztował 200. Chciałam kupić taki jakim inhalowany był synek w szpitalu, był niewiele droższy, ale jak mówiłam potrzebny był mi na już. A na co te ihhalacje masz przepisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszky
I nasz nazywa się NORDITALIA i nie wiem czy to jakiś wypas, ale mam go 2 lata i działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mama
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam microlife
w zestawie jest maska dla dziecka, dla dorosłego i ustniki. Bez problemu dokupisz też zapasy. mam go już ponad rok i jest w ciągłym użyciu. Polecił nam go lekarz. Cena rok temu to 160 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszky
Dodam jeszcze że zawsze używamy jak jest kaszel zapalenie oskrzeli z Berodualem czy pulmicortem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak my przy zapaleniu oskrzeli też pulmicort lub berodual. Syn jest alergikiem często się przydaje. A i na katar inhalacje z soli fizjologicznej świetnie działają. Sama stosuje, bo nic tak nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjlkj
Ja mam soho air jolie 2 deluxe. Kupowany w slkepie medycznym. Cena jak dobrze pamietam ok 250zł. Sprawdza sie bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mama
dzięki wam za poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam norditalie i sprawdza sie juz ponad 2lata. Taki akurat byl w aptece. Jak pytalam lekarki w szpitalu jaki kupic to powiedziala, ze firma jest bez znaczenia, ale wazne, zeby w zestawie byla maska dla dziecka. Z wlasnego doswiadczenia powiem, ze warto tez, aby mial taki wezyk, ze dziecko moze byc inhalowane na lezaco (jak spi), bo my problem mielismy jaj trzeba bylo inhalowac, co 8godzin, a dziecko spalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim wybierzesz inhalator, zastanów się do czego głównie będziesz go stosować - do jakich leków. Na ulotkach leków albo na stronie producenta znajdziesz informacje dotyczące sposobu dawkowania, np. tutaj masz o Pulmicorcie http://www.astrazeneca.pl/_mshost773786/content/legacy_site_content/resources/media/SPC_Pulmicort%28125%29_2009-12-21 w akapicie SPOSÓB DAWKOWANIA, masz informacje o rodzaju nebulizatora jakiego należy używać, żeby maksymalnie wykorzystać dawkę leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie mam ten co podalas autorka Phlipsa i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelajn12
Polecam się zainteresować tymi od Diagnostic - bardzo dobre są. Znajoma mi ich poleciła i skorzystałam. Nieduże są, ciche, niedrogie. łatwo dostępne, bo swój kupiłam w jakimś pierwszy lepszym sklepie medycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryniaxd
Ja to bym nie eksperymentowała z jakimiś allegro itd... Najlepiej to z polecenia - mi siostra poleciła firmę DIAGNOSTIC i dobrze, że jej posłuchałam, bo teraz bardzo zadowolona jestem. Ciuchutki inhalator i niedrogi kupiłam w aptece :) Z resztą poczytaj sb fora... ludzie chwalą ten inhalator Diagnostic nano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelkaaam
Te od Diagnostic są rzeczywiście dobre. NIe ma co oszczędzać, ale przepłacać też. Popytaj w aptekach i sklepach medycznych, jestem przekonana że też ci polecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam techmed i też jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marko32
ja kupiłem inhalator firmy Diagnosis w aptece. dobrze się sprawdza, bardzo mi pomaga w walce z astmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganka
Tak jak już gdzieś tutaj pisałam, i co z resztą czytam wyżej - Diagnostic jest najleoszy. Najtańszy i rzeczywiście solidny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkamatusiczka
Nie zastanawiaj się - diagnostic najlepsze, my mamy te z ten nano i jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponowałbym poczytać sobie o inhalatorze Sanity Simple. Solidne konstrukcja, używamy całą rodziną bardzo regularnie i jeszcze jakiś większych śladów zużycia nie widzę. Szybko inhaluje, ale też dokładnie, nie sytuacji z marnowaniem leku która z tego co wiem jest normą w innych aparatach tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka545
Ja szukałam inhalatora do terapii głównie górnych dróg i tak znalazłam Sanity Simple. Fajna, przyjazna dla użytkownika konstrukcja, gdzie nie trzeba się gimnastykować żeby sobie oddech dostosować do aparatu. Przewód z zasilaniem jest w miarę długi co też jest ważną sprawą, bo jedak gdzieś taki sprzęt w domu trzeba ustawić, a nie wszędzie są warunki żeby inhalację przeprowadzić. Z takich jeszcze innych plusów to na pewno cicho pracuje, dużo nie waży, łatwo jest przenieść, przewieźć itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×