Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ls,nlsngslkfg

Odbicie w lustrze...

Polecane posty

Gość ls,nlsngslkfg

ostatnio bylam w sklepie i poszlam przymierzyc jakis ciuch do przymierzalni, przerzylam szok, tam czasem maja okropne lustra, mam taki cellulit, uda masakra grube jak ch....w sumie nigdy zbytni nie ogladam sie w lustrze bo nie ma czasu ale tam obejrzalam sie z kazdej strony, najgorsza moja czesc to uda i brzuch , lydki mam chude tylek tez ale ten tluszcz naokolo, od niedzieli zaczynam siłownie, okropnie sie czuje od tamtej pory, rzeczywiscie chyba to prawda ze dobry wyglad poprawia nam samopoczucie, moze ktos wie jakie cwiczenia na silowni odchudza uda i brzuch??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Przeżyłam ostatnio to samo. I mam traumę, nawet na zakupy nie chcę chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami nawet szczupłe osoby mają cellulit. Cellulit powstaje z toksycznych składników i substancji z organizmu, także najbardziej pomocna powinna byc racjonalna dieta i ruch. Zdecydowanie. Polecalabym oprócz tego oczyszczające masaze - raz na pare miesięcy wyjazd do spa na prawde poprawi stan naszej skóry, takie odchudzajace masaze sporo potrafią zdzialac. Ze swojej strony moge polecic Primavere Spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
ze 2 lata temu załozyłam identyczny temat :D takze po traumatycznym pobycie w przymierzalni sklepowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ii ach i coś sie przez te 2 lata w tej kwestii zmienilo?:D jak tak to napisz jak to zrobilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to fakt, lustro sklepowe pokazujac nas w calej okazalosci w ciuchach w które zdarza sie ze nie mozemy sie wbic potrafi bardzo zmotywowac do diety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×