Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajak

CV wysłane w ciemno

Polecane posty

Gość hajak

Szukam właśnie pracy...wysyłam maile wszędzie gdzie potrzebują pracowników...przeważnie są to prace przez agencję na parę dni.Ostatnio bardzo się zdenerwowałam na ten sposób zatrudnienia...podpisujesz umowę i musisz czekać aż łaskawie zadzwonią,a przeważnie z tygodnia faktycznie pracujesz tylko jeden, dwa dni :/ Ostatnio pisałam ze znajoma i opowiedziała mi jak to ona znalazła fajna pracę. Wyszukała w googlach wszystkie firmy z okolicy i zaczęła wysyłać maile w ciemno...po tygodniu otrzymywała odpowiedzi...poszła na kilka rozmów i się dostała...umowa na razie na czas nieokreślony...ale stałe godziny pracy 5dni w tygodniu.Moje pytanie do was...co byscie napisały w takim mailu...nie wiedząc czym dokładnie firma sie zajmuje...zazwyczaj w mailu pisałam taka notkę: Szanowni Państwo, W związku z ogłoszeniem, które ukazało się na *** z dnia 05 listopada br, dotyczącym pracy w charakterze ***, załączam moje dokumenty aplikacyjne. Uprzejmie proszę o rozważenie mojej kandydatury. Z niecierpliwością oczekuję na odpowiedź. W przypadku wątpliwości lub dodatkowych pytań jestem do Państwa dyspozycji. Z poważaniem, *** Tylko teraz bedzie coś zupełnie innego poniewaz firma nie prowadzi rekrutacji...nie ubiegam sie tez o konkretne stanowisko...poprostu zalezy mni na bylejakiej pracy ale przede wszystkim stabilnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkjhgfdsdsfgh
dolaczam sie do pytania. tez slyszalam ze taki sposob poszukiwania pracy jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może tak...:)
Ja bym napisała coś w podobnym stylu np. Szanowni Państwo Jestem absolwentką.......(tu nazwa szkoły np. Politechniki Gdańskiej na wydziale Elektroniki albo Technikum Ekonomicznego nr 2 w Zabrzu). Posiadam doświadczenie w ........( np. handlu, pracy administracyjnej itd.). Jestem osobą odpowiedzialną i nastawioną na zdobywanie nowego doświadczenia (możesz coś tu jeszcze dodać np. o językach czy o wysokiej kulturze osobistej, dobrej komunikacji z ludźmi). Obecnie poszukuję pracy (możesz dodać jakiej najchętniej). W pliku załączam swoje CV. Uprzejmie proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury w ewentualnym postępowaniu kwalifikacyjnym. Z poważaniem XYZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może tak...:)
* postępowaniu rekrutacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, chyba masz małe pojęcie o rynku pracy - co to znaczy, że "na razie jest to umowa na czas nieokreślony" ? A jaka miałaby być później ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×